2016-07-06_140335

Rok szkolny 2015/2016 należy już do przeszłości. Ostatnia wycieczką, którą zorganizowaliśmy dla dzieci odbyła się 21.06.2016. Teraz jest chwila oddechu dla wszystkich – dla dzieci po intensywnej pracy w szkole, dla rodziców, a także dla nas, ekipy CroDea Travel, która szczególnie przez ostatnie 2 miesiące roku szkolnego wytrwale pracowała, żeby dzieci mogły czuć się na naszych wycieczkach dobrze, komfortowo i bezpiecznie.

Miniony sezon uważamy za bardzo udany. Na ponad 40 zorganizowanych przez nas wycieczkach bawiło się ok. 2000 uczniów, głównie ze szkół podstawowych powiatu świdwińskiego. Naszymi nowymi klientami w tym roku były przedszkolaki, a także młodzież gimnazjalna.

Współpracowaliśmy z najlepszymi w regionie parterami, bez których nasze wycieczki nie mogłyby się odbyć – firmy przewozowe, przewodnicy miejscy, regionalni, a także ludzie pracujący w obiektach, które odwiedzaliśmy. Wszyscy dbali o to, aby dzieci oferta, którą przygotowaliśmy spełniała wymagania naszego klienta.

Przejechaliśmy kilka tysięcy kilometrów, odwiedziliśmy najciekawsze miejsca na Pomorzu Zachodnim, byliśmy w Trójmieście, Łebie, pokazaliśmy dzieciom piękno naszych parków narodowych – Wolińskiego Parku Narodowego i Słowińskiego Parku Narodowego. Na naszych wycieczkach dzieci bawiły się w parkach rozrywki – Bałtyckim Parku Dinozaurów, Sea Park Sarbsk czy też w Leonardii w Krupach. Przeżyły militarne i słowiańskie przygody w Chełmie Gryfickim, spędziły noc pod pałatkami…

Nie obyło się bez elementów kultury w muzeach, teatrach, wystawach, na nawet w Radio Koszalin, Radio Szczecin czy Kurierze Szczecińskim. Mieliśmy okazję zwiedzić gmach Filharmonii Szczecińskiej, a także posłuchać muzyki  podczas koncertu symfonicznego. Podziwialiśmy panoramę miast z wież, tarasów widokowych, zwiedzaliśmy podziemne miasta.

Poznaliśmy też smak własnoręcznie przygotowanego chleba na warsztatach w Radowie oraz w Ustroniu Morskim.

Okres przedświąteczny obfitował w wizyty w fabryce bombek w Koszalinie.

O tym wszystkich chcemy Wam opowiedzieć. Mamy przygotowaną dokumentację zdjęciową i filmową. Systematycznie na naszej stronie będą pojawiały się relacje z wycieczek. Zapraszamy już wkrótce!

Tymczasem mała foto – galeria z sezonu szkolnego  2015/2016.

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami przez ten szkolny rok. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszego szkolnego życia.

Dziękujemy również nauczycielom oraz rodzicom za zaufanie i wybór naszego biura. Polecamy się na kolejne wycieczki!

Z turystycznym pozdrowieniem

Ekipa CroDea Travel