Zapraszamy Cię do jednego z piękniejszych krajów Europy Południowej – do Chorwacji! Gwarantujemy, że pokażemy Ci miejsca, które spowodują, że wyjedziesz stąd zauroczony i w pełni wypoczęty!

Będziesz miał okazję zobaczyć najbardziej urokliwe zakątki środkowej Chorwacji, poczuć niezwykłą atmosferę wąskich uliczek Trogiru i Splitu, a także zobaczyć najważniejsze zabytki tych miast. Zobaczysz jeden z piękniejszych regionów Dalmacji – Riwierę Makarską, gdzie masyw gór Biokovo łączy się z turkusowym morzem Adriatyckim. Skosztujesz lokalnej, wyśmienitej kuchni, spróbujesz jedynego w swoim rodzaju chorwackiego wina oraz mocniejszego trunku – rakiji. Zobaczysz Chorwację od strony wody – w rejsie po Adriatyku i po malowniczej rzece Cetynie. Wypoczniesz na plaży i skorzystasz z kąpieli w czystym i ciepłym morzu, a wieczorem obejrzysz niezapomniane zachody słońca nad Adriatykiem. Posłuchasz muzyki morza, która wydobywa się z Morskich Organów w Zadarze oraz spróbujesz wyśmienitego słynnego wiśniowego Maraschino produkowanego w  Zadarze.  Podczas tych kilku dni pokażemy Ci wszystko to, co najpiękniejsze oferuje turyście ten kraj. Jednym słowem zakochasz się w Chorwacji.

Wszystko to będzie na wyciągnięcie ręki podczas wrześniowej wyprawy do Chorwacji, zaplanowanej w terminie: 21.09 – 26.09.2016.

Do kogo skierowana jest ta oferta?

Ofertę kierujemy do wszystkich spragnionych świata, dla których wyjazd do innego kraju to nie tylko leżenie na plaży, ale także poznawanie jego walorów, zabytków, kuchni. Program jest wg nas bardzo atrakcyjny i pozwoli nam pokazać Chorwację w różnych aspektach, kolorach, odsłonach. Ponadto wrzesień jest miesiącem, w którym nie ma tłumów turystów i męczących upałów. Sami Chorwaci mówią, że jest to najlepszy miesiąc na zwiedzanie ich kraju.

Wycieczkę oferujemy przede wszystkim osobom dorosłym, jednak dzieci czy młodzież jak najbardziej mogą uczestniczyć w wyjeździe – to do rodzica należy decyzja, czy dziecko będzie zainteresowane takim programem.

Uwaga! Nie zabieramy osób niepełnoletnich bez opieki rodzica czy opiekuna.

Dla celów logistyczno – praktycznych organizację wyjazdu podzieliliśmy na kilka etapów:

 1. Organizacja wyjazdu na lotnisko do Berlina
 • Dla grupy ze Świdwina proponujemy wspólny wyjazd do Szczecina (oraz powrót) busem. Koszt to ok. 80 zł. w obie strony (przy założeniu, że cała grupa 14 os. będzie ze Świdwina i okolic).
 • Jeśli ktoś chce pojechać swoim samochodem do Berlina – załatwiamy parking przy lotnisku (koszt nie powinien przekroczyć 50 eur/6 dni)
 • Dla osób, które dołączą do grupy w Szczecinie załatwiamy przejazd na trasie Szczecin – Berlin lotnisko Schönefeld i z powrotem. Koszt to ok. 72 zł./os./w obie strony

2. Ubezpieczenie dla podróżnych – jest to opcja dobrowolna (obowiązkowo należy wyrobić w NFZ kartę EKUZ), ale sugerujemy skorzystanie z oferty – przygotujemy dla Ciebie polisę ubezpieczeniową, ty tylko zrobisz elektronicznie przelew. Koszt: od 12 do 35 zł./os. w zależności od sumy ubezpieczania. Więcej o ubezpieczeniach tutaj: http://www.crodea.pl/ubezpieczenia-podrozne/

3. Bilety lotnicze – kupimy dla Ciebie bilety lotnicze i dokonamy odprawy on-line przed wylotem. Ty dostaniesz od nas wydrukowane karty pokładowe

4. Pobyt w Chorwacji – wszelkie sprawy związane z pobytem całej grupy w Chorwacji (zakwaterowanie, wyżywienie, realizacja programu, obsługa lokalnych przewodników) leży w gestii chorwackiego biura podróży Vagari ze Splitu.

5. Opieka pilota wycieczek/rezydenta – opiekunem grupy będzie Joanna Zielińska – osoba, dla której Chorwacja to druga ojczyzna, znająca ten kraj jak własną kieszeń. Możesz zatem liczyć na pomoc w każdej sprawie. Dodatkowo “wyposażymy” Cię w foldery, broszury, mapki, poradniki związane z atrakcjami Chorwacji oraz przygotujemy dla Ciebie pakiet zdjęć z wycieczki na płycie CD.

Co wyróżnia naszą ofertę od innych propozycji, które znajdziesz w Internecie:

 • Możliwe, że widziałeś na pierwszy rzut oka tańsze oferty, jednak nie daj się zwieść marketingowym chwytom! U nas wszystkie świadczenia masz już wliczone w cenę, nie ma żadnych ukrytych opłat dodatkowych. Teoretycznie więc możesz jechać z drobnymi na kawę! W konkurencyjnych ofertach często podstawą ceny jest tylko zakwaterowanie i wyżywienie, za atrakcje na miejscu trzeba zapłacić dodatkowo.
 • Jedziesz w małym, kameralnym gronie – max. grupa będzie liczyła 14 osób – możesz zatem umówić się ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i razem spędzić czas w Chorwacji
 • Program, który przygotowaliśmy dla Ciebie to wynik naszej miłości do Chorwacji, doświadczenia oraz profesjonalnej pracy biura podróży ze Splitu, z którym współpracujemy od lat w ramach działalności firmy CroDea Joanna Zielińska.
 • Twoje wspomnienia i najpiękniejsze chwile z Chorwacji utrwalimy na płycie CD – dostaniesz od nas w prezencie pakiet zdjęć z wycieczki.
 • Chcemy zabrać Cię na taką wycieczkę, na którą sami pojechalibyśmy jako turyści!
Jesteśmy po to, żebyś dobrze wypoczął i nie zaprzątał sobie głowy sprawami organizacyjnymi, dlatego też kompleksowo i profesjonalnie przygotowaliśmy dla Ciebie ten wyjazd. Oprócz profesjonalizmu i doskonałej organizacji poczujesz pasję, serce i miłość do Chorwacji.

PROGRAM WYCIECZKI DO CHORWACJI

Dzień 1, 21.09.2016, środa

11.15 – wylot z Berlina

13.05 – przylot do Splitu

Zakwaterowanie, następnie wyjazd do Trogiru, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny

Przyjazd do apartamentowca, kolacja integracyjna z lampką wina

Więcej o Trogirze: http://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-trogir/

Dzień 2, 22.09.2016, czwartek

Po śniadaniu wyjazd  w kierunku Riwiery Makarskiej:

 • krótki spacer po Omišu, następnie półgodzinny rejs po rzece Cetynie
 • Makarska – spacer po starówce i promenadzie palmowej
 • Brela – słynna wypoczynkowa miejscowość z przepięknymi plażami
 • Baška Voda – kurort pełen kafejek, restauracji i żwirowych plaż

Czas wolny na Riwierze Makarskiej do wykorzystania dowolnie – na plażowanie lub kawiarnie czy restauracje

Wieczorem powrót do apartamentowca, kolacja, nocleg

Więcej o Omišu i Riwierze Makarskiej: http://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-omis/omis/

http://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

Dzień 3, 23.09.2016,  piątek

Śniadanie, następnie rejs z Trogiru na wyspy Šolta oraz Čiovo z obiadem na pokładzie (ryba lub mięso, rakija i wino). Czas na plażowanie na wyspach

Powrót do apartamentu, nocleg

Dzień 4, 24.09.2016, sobota

Śniadanie, plażowanie w Arbaniji.

O godz. 19.00 wyjazd do zagrody dalmatyńskiej na kolację dalmatyńską muzyką, rakiją,winem.

Powrót ok. godz. 23.00, nocleg

Dzień 5. 25.09.2016, niedziela

Śniadanie, wykwaterowanie o godz. 9,00 przejazd do Splitu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, spacer po wzgórzu Marjan (punkty widokowe), czas wolny, obiad, następnie przejazd na Riwierę Zadar,  spacer po starówce w Zadarze (tu min. posłuchamy muzyki z Morskich Organów), czas wolny, zakwaterowanie w hotelu, kolacja pożegnalna w hotelu.

Więcej o Splicie: tutaj: http://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-split/split/

Więcej o Zadarze: tutaj: http://www.zadar.travel/

Dzień 6, 26.09, wtorek

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko, wylot z lotniska z Zadaru o godz. 6.45

Planowany przylot do Berlina o godz. 8.35

Zakwaterowanie: Arbanija – mała turystyczna miejscowość na wyspie Čiovo, apartamentowiec położony w I linii brzegowej przy pięknej żwirowej plaży, apartamenty o standardzie 3 gwiazdek (obiekt po remoncie) składające się z 2 sypialni (każda ma swoją łazienkę), pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz balkonu. Apartamenty są klimatyzowane (klimatyzator znajduje się w pokoju dziennym).

W apartamentowcu jest możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu.
W obiekcie jest restauracja. W pobliżu jest sklep samoobsługowy.

Zobacz obiekt: http://www.crodea.pl/chorwacja/wyspy/ciovo/arbanija/apartamentowiec-arbanija/

Ostatnia noc w hotelu w okolicach Zadaru.

Wyżywienie:

śniadania (w formie stołu szwedzkiego) w restauracji w apartamentowcu oraz 2 kolacje (w tym jedna z lampką wina, kolacja – zupa, danie główne, surówka, deser), 1 obiad na statku, 1 obiad w Splicie lub na trasie do Zadaru, 1 kolacja dalmatyńska w konobie, 1 kolacja pożegnalna. Do kolacji w apartamentowcu napoje są dodatkowo płatne. W ostatni dzień tuż przed wylotem śniadanie w formie lunch-pakietu.

Ważne informacje:

 • Lot do Chorwacji za pośrednictwem linii lotniczych easy jet. Informacje na temat wymiaru bagażu podręcznego oraz spraw związanych z zawartością bagażu podręcznego znajdują się na stronie przewoźnika: http://www.easyjet.com/pl/
 • Lot powrotny  liniami Ryainair  https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/warunki-i-postanowienia
 • Każdego podróżnego (również dzieci) obowiązuje ważny dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.
 • Dokładna godzina wyjazdu ze Świdwina i Szczecina do uzgodnienia bezpośrednio z chętnymi.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość drobnych zmian w programie.

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy do 05.08.2016!

Pamiętaj, szybkie podjecie decyzji gwarantuje zakup biletów lotniczych w niższych cenach!

Odkryj z nami Chorwację, wypocznij nad Adriatykiem!

Cena

EUR425osoba
 • W cenie: 5 noclegów, 5 śniadań, 1 obiadokolacja, 1 obiad (podczas rejsu statkiem), 1 kolacja integracyjna z winem, 1 kolacja dalmatyńską z muzyka, 1 kolacja w Zadarze, 1 obiad w Splicie, rejs po Adriatyku z obiadem, rejs po rzece Cetynie, transfer z/na  na lotnisko, przewodnik polskojęzyczny po Trogirze i Splicie, przejazdy busem do miejsc wymienionych w programie, opieka pilota wycieczek/rezydenta podczas całej podróży, płyta CD ze zdjęciami z wycieczki na pamiątkę
Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia

Majówka w Chorwacji z CroDea.pl

30 kwietnia, 2024 - 7 maja, 2024

Wiosna w Chorwacji z CroDea.pl

10 maja, 2024 - 15 maja, 2024