Project Description

Jako biuro turystyczne z kilkuletnim doświadczeniem działające na Pomorzu Zachodnim oferujemy pomoc w zakresie organizacji pobytów właśnie w naszym regionie.

  • Nasze doświadczenia:
  • Od 2011 działamy na rynku jako organizator usług turystycznych (pod firmą CroDea Joanna Zielińska, a od 2015 dodatkowo jako CroDea Travel Grzegorz Zieliński)
  • Od 2017 jesteśmy współorganizatorami szkoleń w branży turystycznej (odpowiadamy za zakwaterowanie uczestników, wyżywienie, organizację miejsca szkolenia) i posiadamy grono zaufanych partnerów do realizacji tych zadań

  • Grupa klientów:
  • FIRMY –  pobyty integracyjne, pobyty szkoleniowe i konferencyjne, pobyty rekreacyjne lub wycieczki dla pracowników dofinansowane z FŚS
  • STOWARZYSZENIA, ZWIĄZKI EMERYTÓW I RENCISTÓW, ORGANIZACJE – pobyty rekreacyjne, wczasy nad morzem, wycieczki po regionie
  • GRUPY HOBBYSTYCZNE I SPORTOWE – pobyty rekreacyjne, szkoleniowe z uwzględnieniem realizacji konkretnej tematyki, którą grupa jest zainteresowana
  • BIURA PODRÓŻY Z INNYCH REGIONÓW POLSKI I Z ZAGRANICY– kompleksowa pomoc w organizacji pobytu na Pomorzu Zachodnim dla klientów (przewoźnicy, baza noclegowa, przewodnicy, piloci, opracowywanie programów wycieczek)
  • SZKOŁY – wycieczki po regionie Pomorza Zachodniego, wschodnich landów Niemiec  oraz  Szwecji i Danii przy współpracy z Unity Line

  • długość pobytu: od jednego do kilku dni wg potrzeb

Jeśli poszukujesz atrakcyjnego miejsca do zorganizowania konferencji, spotkania integracyjnego, szkolenia czy pobytu rekreacyjnego dla pracowników to proponujemy właśnie nasz piękny region Pomorza Zachodniego – z najszerszymi plażami na wybrzeżu, morenowymi wzgórzami, z czystymi jeziorami, z rzekami po których odbędziesz niezapomniany rejs kajakiem, z tajemniczymi wrzosowiskami, z klifami Wolińskiego Parku Narodowego, z cudownymi terenami Doliny Dolnej Odry czy miastami takimi jak Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Szczecin, Stargard, które są prawdziwymi perełkami na Pomorzu Zachodnim.
Doskonała infrastruktura dla turystów – hotele o wysokim standardzie i profesjonalnej obsłudze, ośrodki Spa & Wellness przygotowane również do organizacji szkoleń i konferencji, przepiękne klimatyczne małe gospodarstwa agroturystycznych i pensjonaty – to wszystko możemy dopasować do Twoich potrzeb.
Ponadto restauracje tworzone z pasją, z miłości do gotowania, restauracje, w których właściciele lub szefowie kuchni gotują inspirując się starymi przepisami kuchni pomorskiej, restauracji, w której poczujesz prawdziwy smak Pomorza Zachodniego.

Przez te kilka lat działalności nawiązaliśmy kontakty z wieloma firmami, z którymi współpraca układa się wzorowo i razem tworzymy ciekawe projekty. Mamy zaufanych partnerów, których możemy z czystym sumieniem polecić również Tobie i Twojej grupie.

Dodatkowym atutem, że jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem do współpracy jest fakt, iż posiadamy doświadczenie w organizacji szkoleń – od kilku lat realizujemy projekt unijny w zakresie szkoleń w branży turystycznej. Jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie i koordynację wszystkich elementów związanych ze realizacją szkolenia tj. noclegi, wyżywienie, sale szkoleniowe. Natomiast aspektem dydaktycznym i metodycznym zajmują się firmy, które możemy polecić do obsługi Twoich szkoleń.

Jako organizator wycieczek po regionie współpracujemy również ze sprawdzonymi, godnymi zaufania przewoźnikami. Możesz więc liczyć na naszą pomoc w zakresie wynajmu autokarów czy busów. Przyjmiemy zlecenie transferu gości z lotniska z Berlina czy z portu w Świnoujściu, a także przewóz osób na terenie Pomorza Zachodniego lub z/do miejsca wybranego przez naszego Klienta.

Oferujemy również pomoc w organizacji wycieczek po Pomorzu Zachodnim. Przygotujemy Ci ciekawy program w oparciu o atrakcje regionu oraz potrzeby i zainteresowania Twojej grupy. Nasi piloci i przewodnicy chętnie zaopiekują się Twoją grupą tu, na miejscu.

Ponadto mamy również inną propozycję – jeśli oprócz regionu Zachodniego Pomorza masz chęć na coś więcej – proponujemy wycieczki do Niemiec – do Berlina, Poczdamu, Stralsundu czy na wyspę Rugię, a także odkrywanie ciekawych zakątków w pobliżu granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami.
Współpracujemy również z Unity Line, więc pobyt na Pomorzu Zachodnim możesz połączyć z rejsem promem do Szwecji i zwiedzaniem Skandynawii, czy też po prostu rejsem po Odrze (np. na trasie Szczecin – Świnoujście).

Pomysłów na atrakcyjny pobyt w naszym regionie jest wiele, bogactwo Pomorza Zachodniego ma wiele do zaoferowania, a my jesteśmy po to, żeby przygotować idealny pobyt dla Twojej grupy.

Zainteresowała Cię ta propozycja? Skontaktuj się z nami, powiedz o Twoich potrzebach, a my przygotujemy program pobytu dostosowany do Twojej grupy!