HISTORIA CRODEA TRAVEL

Firma CroDea Travel Grzegorz Zieliński powstała 1.04.2015. Głównym celem działalności jest kontynuacja zadań związanych z organizacją imprez turystycznych, które do tej pory realizowała firma CroDea Joanna Zielińska. Prywatnie właściciele obu firm są małżeństwem, którzy w roku 2011 zmieniając całkowicie swoją drogę zawodową z powodzeniem wkroczyli w niesamowity świat turystyki.

Jakie były początki?
Styczeń 2011 – Joanna otwiera firmę CroDea Joanna Zielińska, której główną działalnością było (i nadal jest) pośrednictwo w zakresie wynajmu apartamentów w Chorwacji i Czarnogórze i prowadzenie portalu rezerwacji miejsc noclegowych CroDea.pl. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach związanych z branżą turystyczną dało jej szansę zawodowego rozwoju oraz mnóstwo kreatywnych pomysłów do działania. Zrobienie kursu na pilota wycieczek i zdanie egzaminu państwowego dało początek nowemu produktowi, jakim była organizacja wycieczek szkolnych. Idąc za ciosem w 2012 Joanna zgłosiła swoją firmę w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych i tym samym poszerzyła swoje usługi o organizację wycieczek.

Działalność biura podróży przypominała manufakturę – cała organizacja wycieczki od przygotowania kosztorysu, planu, jej organizacji i pilotażu i robienia fotograficznych relacji należała do jednej osoby! Przez 3 lata z jej usług skorzystało kilka tysięcy dzieci, dla których głównie organizowała wycieczki. W ofercie były również wycieczki dla dorosłych. Organizacja wycieczek szkolnych miała być tylko marginalną częścią działalności, traktowaną raczej hobbystycznie, a nie komercyjnie. Jednak z roku na rok klientów przybywało, zleceń było na tyle dużo, że Joanna postanowiła rozgraniczyć te dwa kierunki działalności i zacząć oferować organizację wycieczek pod marką CroDea Travel.

Takim oto sposobem formalnie w kwietniu 2015 firma CroDea Travel zaczęła istnieć już pod swoim własnym szyldem, co prawda z nowym właścicielem – Grzegorzem Zielińskim, ale z doświadczeniami, pomysłami i stylem pracy Joanny.


WARTOŚCI FIRMY

  • Oferowanie usług na najwyższym poziomie, dbając tym samym o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
  • Rzetelność i troska o jakość świadczonych usług.
  • Słuchanie potrzeb klienta i tworzenie oferty „szytej na miarę”.
  • Doświadczenie i wiedza naszych pracowników i współpracowników, co gwarantuje profesjonalną obsługę.
  • Wykształcenie pedagogiczne naszych pilotów obsługujących szkolne wycieczki.
  • Nawiązywanie trwałych i długoterminowych relacji z klientem, co pozwala z jednej strony budować i wzmacniać więzi zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa u klienta oraz z drugiej strony dokładnie poznawać potrzeby klientów.
  • Kochamy swoją pracę, nasza praca to przyjemność. Dla nas praca w turystyce jest nie tylko pracą, to nasz sposób na życie i pasja.
  • Zaufani partnerzy, z którymi stale współpracujemy (firma transportowa, przewodnicy, piloci, animatorzy) powodują, że nasza oferta jest dopracowana na każdym etapie.
  • Nawiązywanie współpracy z lokalnymi podmiotami związanymi z branżą turystyczną i wspólne tworzenie interesujących projektów służących lokalnej społeczności.

POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to specjaliści i ludzie doświadczeni, którzy  kochają swoją pracę. Dla nich praca w turystyce jest nie tylko pracą, to sposób na życie i pasja.

Grzegorz Zieliński

właściciel

Joanna Zielińska

pilot, przewodnik po woj. zachodniopomorskim, animator, kreator produktu

Joanna Zielińska – z wykształcenia ekonomista, pedagog.
Jest licencjonowanym pilotem wycieczek, przewodnikiem po woj. zachodniopomorskim, kreatorem produktu turystycznego, animatorem. Ukończyła mnóstwo kursów branżowych i sprzedażowych po to, żeby teraz swoją wiedzę wykorzystywać w codziennej pracy.
Jej wielką pasją są kraje półwyspu Bałkańskiego, w szczególności Chorwacja, którą traktuje jak drugą ojczyznę i czuje się w niej jak w domu. Z tej miłości powstał owoc – czyli firma CroDea Joanna Zielińska, która zajmuje się pośrednictwem w wynajmie apartamentów w Chorwacji i Czarnogórze.
Dodatkowo współpracuje z CroDea Travel – tworzy programy wycieczek i je pilotuje.
Wolnego czasu ma niewiele, ale zawsze znajdzie moment, aby wziąć aparat, spakować walizkę i choćby na kilka dni wyjechać, żeby poznać najciekawsze zakątki Polski czy Europy. Każdy wyjazd udokumentowany jest setkami zdjęć, bo fotografię po prostu uwielbia.
Jej hobby to języki obce. Uczy się dla przyjemności i z przyjemnością wykorzystuje swoje umiejętności w pracy czy w podróży.
Prowadzi blogi związane z Chorwacją: Jedziemy do Chorwacji.pl oraz CroDea spełnia marzenia.

Lidia Lalak – Szawiel

pilot, przewodnik

Lidia Lalak-Szawiel – z wykształcenia pedagog, edytor, artysta plastyk, licencjonowany pilot wycieczek, licencjonowany przewodnik po województwie zachodniopomorskim i licencjonowany przewodnik miejski po Szczecinie, z zamiłowania historyk regionalista i podróżnik.
Na podróżach spędziła niemal całe dorosłe życie. Najbardziej ceni sobie te z plecakiem w nieznane. W ten sposób zwiedziła niemal całą Polskę, a później wędrując wraz z mężem, śladami odkryć jednego z największych XIX-wiecznych archeologów, twórcy Muzeum Pergamońskiego w Berlinie, odkrywcy państwa Hetytów, a przede wszystkim Pomorzanina i mieszkańca Łobza – prof. Otto Puchsteina zjeździła i przedeptała Azję Mniejszą, aż po górę Nemrud, Syrię, Liban, Jordanię. Wędrowała śladami Chrystusa po Ziemi Świętej, śladami Mojżesza i Szlakiem Św. Jakuba od Saint-Jean-Pied-de-Port we Francji po Santiago de Compostela i Finisterę w Hiszpanii. Również z plecakiem odkrywała Chiny i Tybet, poznając kulturę i zwyczaje tybetańskich mnichów. Poznała dawną świetność Grecji, Rzymu i Turcji.
Obecnie najchętniej wędruje po województwie zachodniopomorskim odkrywając przed uczestnikami wycieczek niesamowite historie Pomorza Zachodniego i jego dawnych mieszkańców.

NASI PARTNERZY

Współpracujemy z najlepszymi w branży turystycznej – firmy transportowe, przewodnicy miejscy i regionalni, piloci, animatorzy.

Wspólnie tworzymy ofertę  idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

WIZJA FIRMY

Naszą wizją jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym w zakresie turystyki szkolnej, rodzinnej i kulturowej oraz zbudowanie rozpoznawalnej marki CroDea Travel, która będzie identyfikowana na rynku usług turystycznych jako lider w zakresie organizacji wycieczek szkolnych oraz rodzinnych na Pomorzu Zachodnim.