Zapraszamy na niezwykły  koncert piosenki poetyckiej w wykonaniu grupy Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 30.03.2019 w Filharmonii Szczecińskiej. Znane przeboje grupy oraz nowe z płyty “Blizny czasu” zabrzmią w jednej z najlepszych i najpiękniejszych sal koncertowych w Polsce. 

PROGRAM
30.03 .2019, sobota

  • 13.00 – wyjazd ze Świdwina (zbiórka parking przy basenie),  zabranie grupy z Łobza (zbiórka przy dworcu PKP godz. 13.30)
  • 15.00-16.00- wejście do Muzeum Centrum Dialogu Przełomy – zwiedzanie z przewodnikiem

    Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy, to miejsce spotkań i debat dotyczących kontrowersyjnych tematów, związanych z najnowszą historią Szczecina, Pomorza, Polski i świata. Podziemny pawilon, specjalnie w tym celu zbudowany według projektu Roberta Koniecznego, powstał w sercu miasta. W budynku znajduje się wystawa stała, obejmująca lata 1939–1989. W ekspozycję wprowadza przestrzeń pokazująca wojenny Szczecin, migracje i najtrudniejszy czas poprzedniego systemu politycznego – stalinizm. Najwięcej przestrzeni zajmują „polskie miesiące”, które w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim budowały tożsamość mieszkańców. Grudzień ’70, Sierpień ’80, Sierpień ’88, wpłynęły na transformacje ustrojowe w Polsce i Europie, trwale wpisując Szczecin i Pomorze Zachodnie w ciąg dziejów uniwersalnych.

  •  czas wolny (okolice Filharmonii Szczecińskiej, Zamku, w pobliżu galerie handlowe Kaskada, Galaxy, liczne restauracje, kawiarnie)
  • 18.00 – koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo w Filharmonii Szczecińskiej

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

  •  ok. 22.30 –  przyjazd do Świdwina

Oferta skierowana do mieszkańców Świdwina i okolic, a także miejscowości znajdujących się na trasie (Łobez, Węgorzyno, Chociwel)

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Ze względu na obowiązek potwierdzenia rezerwacji biletów zapisy przyjmujemy tylko do 27.12.2018!

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo miejsc wolnych mamy coraz mniej!

Cena

PLN140osoba
  • Cena zawiera: bilet na koncert (miejsca na parterze), przejazd autokarem, opieka pilota wycieczek, przewodnik po muzeum
Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.
Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia