Zapraszamy na niezwykły  koncert piosenki poetyckiej w wykonaniu grupy Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 30.03.2019 w Filharmonii Szczecińskiej. Znane przeboje grupy oraz nowe z płyty “Blizny czasu” zabrzmią w jednej z najlepszych i najpiękniejszych sal koncertowych w Polsce. 

PROGRAM
30.03 .2019, sobota

  • 13.00 – wyjazd ze Świdwina (zbiórka parking przy basenie),  zabranie grupy z Łobza (zbiórka przy dworcu PKP godz. 13.30)
  • 15.00-16.00- wejście do Muzeum Centrum Dialogu Przełomy – zwiedzanie z przewodnikiem

    Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy, to miejsce spotkań i debat dotyczących kontrowersyjnych tematów, związanych z najnowszą historią Szczecina, Pomorza, Polski i świata. Podziemny pawilon, specjalnie w tym celu zbudowany według projektu Roberta Koniecznego, powstał w sercu miasta. W budynku znajduje się wystawa stała, obejmująca lata 1939–1989. W ekspozycję wprowadza przestrzeń pokazująca wojenny Szczecin, migracje i najtrudniejszy czas poprzedniego systemu politycznego – stalinizm. Najwięcej przestrzeni zajmują „polskie miesiące”, które w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim budowały tożsamość mieszkańców. Grudzień ’70, Sierpień ’80, Sierpień ’88, wpłynęły na transformacje ustrojowe w Polsce i Europie, trwale wpisując Szczecin i Pomorze Zachodnie w ciąg dziejów uniwersalnych.

  •  czas wolny (okolice Filharmonii Szczecińskiej, Zamku, w pobliżu galerie handlowe Kaskada, Galaxy, liczne restauracje, kawiarnie)
  • 18.00 – koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo w Filharmonii Szczecińskiej

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

  •  ok. 22.30 –  przyjazd do Świdwina

Oferta skierowana do mieszkańców Świdwina i okolic, a także miejscowości znajdujących się na trasie (Łobez, Węgorzyno, Chociwel)

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Ze względu na obowiązek potwierdzenia rezerwacji biletów zapisy przyjmujemy tylko do 27.12.2018!

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo miejsc wolnych mamy coraz mniej!

Cena

PLN140osoba
  • Cena zawiera: bilet na koncert (miejsca na parterze), przejazd autokarem, opieka pilota wycieczek, przewodnik po muzeum
Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.
Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia