Koniec roku to czas, kiedy wszyscy podsumowują miniony okres, wspominają przyjemne momenty, analizują niepowodzenia, zastanawiają się, co należy zmienić lub poprawić, żeby było lepiej. Jest to odpowiedni moment, żeby zamknąć jeden etap i rozpocząć drugi, może lepszy, ciekawszy, na pewno bogatszy w doświadczenia.

Z końcem grudnia i my zamykamy nasz sezon, który był intensywny, pracowity, ciekawy i przyniósł dużo doświadczeń i pomysłów, które wykorzystamy z pewnością w przyszłym roku.

Na początek trochę statystyki, która obrazuje działalność CroDea Travel Grzegorz Zieliński i CroDea Joanna Zielińska w sezonie 2017

  • zorganizowaliśmy ponad 50 wycieczek dla dzieci i dorosłych
  • obsłużyliśmy ponad 2200 klientów
  • przejechaliśmy ponad 13,5 tys. kilometrów
  • najwięcej wycieczek odbyło się na terenie woj. zachodniopomorskiego, ale odwiedzaliśmy również miejscowości spoza naszego regionu, np. Toruń, Gdańsk, Wrocław, Łeba, Słupsk, jak również miejscowości niemieckie
  • w naszej ofercie w sezonie 2017 były wycieczki integracyjne dla pracowników firm, wycieczki szkolne, wycieczki rodzinne, wyjazdy na wydarzenia kulturalne tj. koncerty, spektakle, a także wyjazd na sportowy weekend dla kobiet
  • na naszych wycieczkach dzieci nauczyły się piec chleb, robić masło, robić pierniki i babeczki, poznały tajniki survivalu, krav magi, pracy z noktowizorem, nauczyły się budować tratwę, poznały podstawy robotyki, zwiedziły parki narodowe na Pomorzu (Słowiński P.N. oraz Woliński P.N), widziały strusie jajo, karmiły strusie, kozy i króliki, obejrzały pokaz treningu fok, dowiedziały się, po czym poznać prawdziwy bursztyn, dowiedziały się, jak powstaje czekolada, obejrzały pokaz z ciekłym azotem, zrobiły glicerynowe mydełka, wysłuchały koncertu w filharmonii. Natomiast dorośli poznali tajniki produkcji wina i odwiedzili jedyną winnicę w woj. zachodniopomorskim, zobaczyli drzewo chusteczkowe, panie poznały techniki samoobrony i nauczyły się podstawowych kroków 10 tańców towarzyskich, bawili się na koncertach zespołu Perfect oraz Grupy Mozarta, obejrzeli spektakle w  szczecińskich teatrach.
  • nasz projekt wyjazdów rodzinnych “Zabierz dziecko na wycieczkę” cieszył się dużym powodzeniem. Udało nam się zrealizować w ciągu roku 5 wycieczek dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, mamy nadzieję, że miło wspominacie wycieczki. Zapraszamy na kolejne wyprawy zarówno stałych klientów, jak i nowych.

Zobaczcie mix fotografii z naszych wypraw.