Poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia z CroDea Travel!

Zapraszamy rodziny z dziećmi ze Świdwina i okolic na niezwykłą wycieczkę do Szczecina, która odbędzie się 4.12.2021 (sobota). Podczas wycieczki obejrzymy wspólnie przedstawienie familijne w Teatrze Pleciuga, spotkamy się z Mikołajem oraz przeniesiemy się w świat iluzji w Be Happy Museum!

Program wycieczki:

  • 8.30 wyjazd ze Świdwina, zbiórka na parkingu przy basenie
  • 10.30 – wizyta w Be Happy Museum w Szczecinie

“Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że u nas można dosłownie oderwać się od rzeczywistości. Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zapewne przyprawią Cię o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Podczas wizyty nawet największy ponurak zacznie się uśmiechać! To gwarantowana doskonała zabawa nie tylko dla fanów mediów społecznościowych, ale także całych rodzin, które chcą spędzić radosny czas w niepowtarzalnej scenerii. Nie mniejsze emocje czekają na odwiedzających także w pokojach iluzji, w których świat po prostu wywraca się do góry nogami. U nas czas biegnie powoli, a wyobraźnia mocno pracuje.”

  • 11.30 – 12.50 czas wolny – okolice Galerii Kaskada
  • 13.30 – 15.00 Teatr Pleciuga – spektakl pt: “Choinka z bajkami” – autor – Magdalena Mrozińska, reżyseria – Lena Alberska

Mieszkańcy Zgrozy Wielkiej co roku w grudniu przeżywają katusze. Wszystko za sprawą burmistrza, pana Cierpkiego, który nie znosi Bożego Narodzenia i tępi wszelkie oznaki świątecznej atmosfery w miasteczku. Kiedy w pewną Wigilię na placu pojawia się wielka, przystrojona choinka, burmistrz wpada w szał. Wściekły rozbija jedną z bombek i… nad głowami oszołomionych mieszkańców roztacza się bajka!  Do jakich poświęceń będzie zdolny pan Cierpki, potajemny miłośnik bajek, żeby poznać pozostałe opowieści ukryte między gałęziami magicznego drzewa? Wszak, jak twierdzi sama Choinka, widzą je tylko ci, którzy wierzą w moc Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na interaktywny, plastyczny spektakl, pełen muzyki, humoru, magii i niecodziennych postaci. Co zrobi pies, żeby dostać się do zaprzęgu reniferów? Jakie przygody czekają muchę, zbudzoną z zimowego snu? A ty? Czy wierzysz w moc świąt na tyle, żeby zobaczyć zaklęte w bombkach opowieści?

Przedstawienie familijne, dla widzów w każdym wieku!

  • ok. godz. 15.00 spotkanie z Mikołajem  w Teatrze Pleciuga, wręczanie prezentów
  • Po wyjściu z teatru, ok. 15.30 proponujemy czas wolny w okolicach Galaxy do godz. 17.00 z możliwością zjedzenia obiadu.
  • Przyjazd do Świdwina ok godz. 19.00 / 19.30

Ilość miejsc ograniczona!

Możliwość dołączenia się do grupy osób z miejscowości znajdujących się na trasie.

Uwaga! Wycieczka odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy min. 40 os.

Zapisy przyjmujemy do 1.11.2021

Organizator wycieczki: Biuro podróży CroDea Joanna Zielińska / Świdwin

Masz dodatkowe pytania- zadzwoń: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Dzieci zabieramy tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Cena

PLN140osoba
  • Cena zawiera: bilety wstępu do muzeum, bilet na spektakl. przejazd autokarem, opiekę pilota wycieczek

W cenę wycieczki  nie jest wliczony posiłek oraz prezenty dla dzieci.

Płatność za wycieczkę gotówką lub przelewem przed rozpoczęciem wycieczki. Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę również bonem turystycznym.

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

Ważne informacje:

Każdy rodzic przygotowuje mikołajkowy prezent dla dziecka we własnym zakresie i przynosi w dniu wyjazdu na miejsce zbiórki. Prezenty pakujemy do mikołajowego worka i przekazujemy Mikołajowi 🙂

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.
Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Formularz 1

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia