Jarmarki świąteczne w Berlinie to nasza propozycja dla dorosłych i dzieci. Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd do Berlina w sobotę, 10.12.2022, podczas którego zobaczysz atrakcje stolicy Niemiec w świątecznej odsłonie.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie przyciągają co roku miliony turystów. Na jarmarkach pachnie grzanym winem, kandyzowanymi owocami, pieczonymi kiełbaskami Currywurst, a zabytki w mieście wyglądają olśniewająco w blasku kolorowych światełek. Poczuj magię świąt Bożego Narodzenia i odwiedź z nami stolicę naszego zachodniego sąsiada. Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji!

PROGRAM
10.12.2021, sobota

 • 7.00 – wyjazd ze Świdwina (zbiórka – parking przy basenie)
 • 12.00 – 20.00 – Pobyt w Berlinie, gdzie zobaczymy min. 

Zabytki i atrakcje  Berlina w pigułce – spacer z przewodnikiem (Brama Brandenburska, Reichstag, Pomnik Holokaustu, Wyspa Muzeów, Wieża Telewizyjna, Alexander Platz, ulica Unter den Linden, kościół Kaiser-Wilhelm-Gedachtniskirche, Zegar Wodny w Europa Center, ulica Kurfürstendamm, Katedra,  Checkpoint Charlie, Potsdamer Platz, Sony Center)

Uwaga! Niektóre atrakcje zobaczymy z okien autokaru, inne podczas spaceru.

Jarmarki Bożonarodzeniowe ( Jarmark przy kościele Gedächtniskirsche, Alexander Platz  oraz przy Roten Rathaus )

 • ok. północy przyjazd do Świdwina

 

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

 ZAPISY PRZYJMUJEMY DO 15.11.2022!

Uwaga! Możliwość dołączenia do grupy w miejscowościach na znajdujących się na trasie (Łobez – Węgorzyno, Szczecin – przystanek Jaśminowa).

Ważne informacje!

 • Należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport, dotyczy to również dzieci)
 • Na jarmarkach oprócz stoisk z typowym świątecznymi gadżetami są stoiska ze świątecznymi, słodkimi smakołykami, a także karuzele,  zjeżdżalnie, lodowiska, szopki, koncerty  – (prosimy pamiętać, że niektóre atrakcje są płatne)
 • Wyżywienie na wycieczce we własnym zakresie – na stoiskach na jarmarkach jest możliwość spróbowania regionalnych dań (min. popularnej Currywurst – czyli kiełbasek pieczonych z curry) i skosztowania aromatycznego grzanego wina. Damy Państwu również czas w galerii Europa Center, gdzie będzie można skorzystać z restauracji oraz barów typu fast food.
 • Dzieci i młodzież zabieramy tylko pod opieką dorosłych
 • Wygodne i ciepłe obuwie obowiązkowe – podczas wycieczki będziemy dużo chodzić.
 •  Zastrzegamy sobie możliwość zmiany programu jeśli będzie to związane z restrykcjami wprowadzonymi przez władze Berlina w zakresie organizacji poszczególnych jarmarków bądź atrakcji turystycznych.

 

Uwaga! Wycieczka odbędzie się pod warunkiem zebrania się 40-osobowej grupy.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Cena

PLN230osoba
 • Cena zawiera:  przejazd autokarem, opieka pilota wycieczek oraz przewodnika po Berlinie, ubezpieczenie (KL 20 tys eur/os., OC 15 tys zł./os.)

   

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.
Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Formularz 1

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia