Project Description

  • Wycieczka jednodniowa
  • Grupa klientów: przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych, młodzież szkół gimnazjalnych oraz średnich
  • długość pobytu: min. 4 godziny

Park rozrywki Poligon w Chełmie Gryfickim (obok Trzebiatowa) to niezwykłe miejsce na wspaniałą przygodę zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych. Poligon otoczony jest malowniczym krajobrazem – częściowo zalesionym, z bezpiecznymi akwenami wodnymi, piaszczystymi i trawiastymi terenami doskonałymi na zorganizowanie ciekawych imprez.

Na terenie poligonu znajduje się bogata infrastruktura, która uatrakcyjni pobyt uczestników: drewniana chata biesiadna w stylu sali rycerskiej na 200 osób, pola paintballowe, wojskowy tor przeszkód, strzelnica, park linowy, grodzisko (mini-Biskupin), tor do jazdy w ciężkim terenie, sprzęt wojskowy, flota ponad 80 kajaków, sprzęt saperski, zestawy paintballowe, trenażer pilotów i skoczków wojskowych i wiele innych urządzeń. Sercem Poligonu są ludzie – zespół profesjonalistów z doświadczeniem w szeregach najlepszych oddziałów Wojska Polskiego i Legii Cudzoziemskiej, którzy doskonale się odnajdują przy współpracy zarówno z grupami przedszkolaków, jak i osób dorosłych. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, uśmiechu na ustach – pozytywne emocje przenoszą się na każdego uczestnika wycieczki.

Program pobytu w parku rozrywki Poligon dostosowujemy pod kątem potrzeb i wieku naszych uczestników. Doskonale będą się tu bawiły przedszkolaki czy uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych.

PROPOZYCJE DLA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW KLAS 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  • “Militarna przygoda”, czyli wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce prowadzone metodą musztry bojowej i dobrej zabawy
  • “Słowiańska przygoda”- wizyta we wczesnośredniowiecznej osadzie PIASTÓW – ,,historia na żywo”.

PROPOZYCJE DLA UCZNIÓW KLAS 4-6, UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I ŚREDNICH

  • “Klucz do sukcesu” –  doskonała zabawę z niezwykle ciekawymi i pomysłowymi zadaniami. Zadania, które uczestnicy mają do wykonania do uczą min: strategicznego myślenia, dobrego, skutecznego planowania, podejmowania właściwych decyzji, zasad współpracy w zespole, pokonywania własnych słabości, umiejętności wyciągania właściwych wniosków, radzenia sobie ze stresem, presją czasu, strachem, nowych umiejętności.

Ponadto dla starszych uczniów mamy w ofercie paintball, który można połączyć z grą “Klucz do sukcesu”, 24 godzinne zajęcia militarno-paintballowe czy spływ kajakowy rzeką Regą.

Wyjazd do Chełma Gryfickiego powinien być obowiązkowym punktem w klasach pierwszych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Rekomendujemy go przede wszystkim na wrzesień, kiedy integracja grupy jest priorytetem dla dalszej konstruktywnej współpracy na poziomie: uczeń – wychowawca, uczeń – uczeń. Obserwując zachowanie dzieci podczas zabawy, a także wracających z pobytu na Poligonie  możemy stwierdzić, że ta forma wycieczki daje najlepsze rezultaty integracji spośród innych naszych ofert.

Oczywiście na zakończenie roku szkolnego, w maju czy w czerwcu przygoda na Poligonie w Chełmie Gryfickim jest uwieńczeniem roku pracy w szkole i większość grup wybiera właśnie ten okres.

Na terenie Poligonu zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo, profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, sprzęt z atestem. Dzieci dzielimy na małe grupy, każda grupa ma swojego opiekuna.

Podczas pobytu jest możliwość skorzystanie z wyżywienia. Do wyboru mamy wojskową grochówkę, kiełbaski z rusztu lub catering (danie obiadowe, menu do wyboru).

Jeśli zainteresował Ciebie wyjazd do Chełma Gryfickiego skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepszy program dla Twojej grupy i prześlemy szczegółowy program zabawy.