Project Description

Poligon jest miejscem specjalnie przygotowanym do organizacji imprez integracyjnych dla pracowników firm, członków zrzeszonych w różnych organizacjach, dla klientów wymagających i poszukujących bezpiecznej przygody z rozmachem. Ośrodek jest przeznaczony i od lat wykorzystywany do prowadzenia o każdej porze roku imprez integracyjnych, specjalistycznych szkoleń outdoor, szkoleń i wypraw off-road. Posiada własną chatę biesiadną, (200 m2, z możliwością tańców, karaoke), hale namiotowe i bogaty program aktywności dla grup w różnych przedziale wiekowym – od przedszkolaków po osoby dorosłe. Malowniczy kilkunasto hektarowy, w dużej części zalesiony teren z bezpiecznymi akwenami wodnymi, piaszczystymi i trawiastymi obszarami stanowi doskonałe miejsce pod organizację imprez przygodowych, pikników oraz spotkań o charakterze Team – Building. Obsługa obiektu posiada wyjątkowe doświadczenie pozwalające zrealizować najbardziej wymagające projekty. Obiekt przystosowany jest do jednodniowych imprez dla grup od kilku uczestników do 2 tysięcy gości.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy różnorodne programy imprez, np.

  • Operacja – integracja – gra strategiczna “Klucz do sukcesu” + spływ kajakowy rzeką Regą lub paintball
  • Szkolenie off-road  – nauka jazdy samochodem terenowym 4×4 w terenie z instruktorem
  • Impreza militarno – rekreacyjna

Gwarantujemy dobrą zabawę, doskonałą integrację grupy, relaks oraz miłe wspomnienia, a na koniec biesiadę przy suto zastawionym stole.

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta i chciałbyś zorganizować dla swojego zespołu pełną przygód imprezę integracyjną to skontaktuj się z nami!