Project Description

  • Wycieczka jednodniowa
  • Grupa klientów: przedszkolaki oraz dzieci ze szkół podstawowych
  • długość pobytu: min. 4 godziny

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce aktywnego wypoczynku, gdzie zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych połączone jest z wieloma atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu. Znajduje się tu ścieżka edukacyjna, muzeum, park rozrywki oraz sklep z pamiątkami i restauracja. Wizyta w Parku gwarantuje pełną emocji, a zarazem bezpieczną zabawę w miejscu rodzinnej rozrywki. Park rozwija się z roku na rok, dostarczając odwiedzającym nowych, różnorodnych atrakcji.
W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów znajduje się również Park Safari Wrzosowo, na terenie którego zobaczyć można rzadkie gatunki zwierząt, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta. Park Safari Wrzosowo pozwala na bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Znajdują się tu także daniele, alpaki, lamy, strusie Emu, owce, kozy kameruńskie, muflony, świnki wietnamskie, oraz wiele innych zwierząt i ptaków.

Atrakcje parku:

  • Park Dinozaurów i ścieżka edukacyjna (możliwość zwiedzania z przewodnikiem)
  • Safari Wrzosowo (uczestniczenie w karmieniu danieli, lam i strusi)
  • Muzeum minerałów
  • Plac zabaw: Kraina Dmuchańców, Plac archeologiczny, Plac zabaw, Park linowy I (dla najmłodszych), Park linowy II (dla starszych), Trampolina bungee, Kolejka Pirat, plac archeologiczny

Na terenie parku można zamówić dla grupy obiad lub zorganizować ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

Wycieczkę do Parku Miniatur można połączyć np. z wizytą w Trzęsaczu, Parkiem Miniatur i kolejek w Dziwnowie, Parkiem Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu, Kamieniu Pomorskim lub po prostu pobytem na plaży w Dziwnówku.

Zainteresowała Cię ta propozycja? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy program wycieczki dostosowany do Twojej grupy!