Project Description

  • Wycieczka jednodniowa
  • Grupa klientów: dzieci szkół podstawowych (od 3 klasy wzwyż)
  • długość pobytu: min. 4 godziny

Malowniczo położony Park Dinozaurów w Łebie to jeden z piękniejszych parków rozrywki na Pomorzu o tematyce związanej z dinozaurami.

Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami nad stawami, trzęsawiskami poprzez trzciny i w otoczeniu lasów poznajemy dziesiątki dinozaurów i innych stworzeń w skali 1:1, a wśród nich dwa kolosy: mający 45 metrów długości Seismosaurus i jedyny w Polsce Brachiosaurus o wysokości 13 metrów. Ponadto na gości czekają inne atrakcje: małpi gaj, galeria skamielin i minerałów, Wioska Indiańska, galeria bursztynów, ścieżka edukacyjna, mini zoo, amatorski połów ryb, plac zabaw dla najmłodszych, pojazdy Flinstonów, skansen kuźnia, mini pole golfowe, strzelanie z łuku i wiatrówki, eurobungee (trampolina), Zamek Strachu, Bajlandia, Kino 7D max, płukalnia złota, Kino Dino, kule wodne .

Wizyta w Parku Dinozaurów to nie tylko doskonała przygoda edukacyjna dla miłośników największych gadów, ale również doskonała zabawa i mnóstwo atrakcji.

Podczas zwiedzania Parku jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach rzemiosła: malowanie piaskiem, lepienie w glinie, tworzenie papieru czerpanego.

W Parku można skorzystać z punktów gastronomicznych i zamówić obiad dla grupy.

Pobyt w Parku Dinozaurów można połączyć ze zwiedzaniem Słowińskiego Parku Narodowego. Szczegóły tutaj.

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta skontaktuj się z nami. Przygotujemy program wycieczki uwzględniający potrzeby Twojej grupy.