Większość wycieczek organizowanych przez CroDea Travel skierowanych jest do najmłodszych. Tym razem mamy coś specjalnego dla seniorów. Szykujemy prawdziwy hit, niesamowitą zabawę w Chełmie Gryfickim, gdzie każdy uczestnik poczuje się trochę jak beztroskie dziecko. Mnóstwo zabawy, konkurencje w grupach, dużo śmiechu, a na koniec biesiada w chacie góralskiej z karaoke oraz tańcami. Bez szpilek, eleganckich sukienek, wcześniejszych wizyt u fryzjera, luźno, na sportowo i na wesoło. Data 6.09.2017 niech zostanie oznaczona w Waszych kalendarzach!

PROGRAM:

6.09.2017, czwartek

13.00 wyjazd ze Świdwina (zbiórka na parkingu przy basenie)

14.15 – rozpoczęcie zabawy „Operacja Agent”

Głównym celem zajęć jest integracja uczestników, poprzez rozwiązywanie z pozoru prostych zadań w atmosferze przygody. Zadania wymagają jednak ścisłej współpracy interpersonalnej, umiejętności komunikacji i zarządzania dostępnymi zasobami ludzkimi w zespole. Uczestnicy poruszają się między zadaniami wg regulaminu scenariusza szkolenia „Operacja Agent”.

W przerwie zabawy „OPERACJA AGENT” grochówka wojskowa, serwis kawowo – herbaciany

Ok. 19.00 –  biesiada integracyjna w Chacie – tańce, karaoke, konkursy muzyczne, dobre jedzenie z grilla

Powrót do Świdwina w nocy

Menu podczas biesiady integracyjnej (szwedzki stół): kiełbasa, kaszanka grilla, karkówka, pieczony boczek, kurczak, kiszka ziemniaczana po trzebiatowsku, sałatka rybna,  pieczone ziemniaczki, swojski smalczyk z ogórkami + surówki, wiejski stół z dziczyzny, grillowane warzywa, półmisek wegetariański (ser, papryka, pomidor, ogórek, cebulka), napoje zimne + serwis kawowo-herbaciany

Alkohol we własnym zakresie.

Obowiązuje strój sportowy – luźno i wygodnie, w razie brzydkiej pogody ciepła bluza, kurtka przeciwdeszczowa. Obowiązkowo dobry humor i chęć do zabawy! Zadania w zabawie “Operacja Agent” dostosowane będą do wieku i możliwości uczestników.

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778 lub 94 3 65 65 65

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.  Zapisy do 15.08.2017!

Oferta skierowana jest dla dorosłych. Szczególnie polecamy jako wyjazd integracyjny dla emerytów!

 

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo miejsc wolnych mamy coraz mniej!

Cena

PLN170osoba
  • Cena zawiera:przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem z pasami bezpieczeństwa, opieka pilota wycieczek, udział w zabawie „OPERACJA  AGENT”, biesiada grillowa w formie szwedzkiego stołu, potańcówka z 2 konkursami muzycznymi, karaoke

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia