Jest słynne powiedzenie “szewc bez butów chodzi”. Teoretycznie (i pewnie praktycznie) sprawdza się ono u wielu ludzi, którzy działają w najróżniejszych branżach. Ale czy tak jest w branży turystycznej – zdecydowanie nie! Tutaj nie można oddzielić pracy od pasji i życia prywatnego. Wszystko ma jeden wspólny mianownik, a mianowicie podróże!

Doskonałym przykładem jest ekipa CroDea Travel – bez wyjątku. Sam właściciel firmy, a także wszyscy współpracujący z nami piloci kochają podróże – i to chyba jest wpisane w nasz zawód! Nie można przecież działać w branży turystycznej i nie podróżować prywatnie! Każdy z nas ma swoje ulubione kierunki, regiony Polski, Europy czy świata. Doświadczenia związane z własnymi wyprawami wykorzystujemy później w pracy. I tak powinno być! Dzięki temu wzbogacamy swoją wiedzę, uczymy się czegoś nowego, czerpiemy inspiracje, stajemy się specjalistami w danych kierunkach. To później procentuje w doskonale przygotowanych i zorganizowanych wycieczkach. Klienci czują, że jesteśmy dobrzy w danym “temacie” i możemy swoją wiedzę o danym miejscu przekazać w sposób łatwy i przyjemny. A kiedy uda nam się “zarazić” miłością do danego miejsca uczestników naszych wycieczek to chyba jest to najlepsze zakończenie wycieczki, jakie można sobie wymarzyć.

Ten dział powstał po to, żebyście zobaczyli, jakie ciekawe miejsca odwiedziliśmy prywatnie. Może staną się dla Was inspiracją na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Będziemy pisać zarówno o wyprawach tych dalekich, jak i tych bliskich, dotyczących naszego regionu, a może i innego kontynentu. Kto wie, co czas pokaże, dokąd nas serce poniesie. My jesteśmy ciekawi świata, a Wy?