Project Description

  • Wycieczka jednodniowa
  • Grupa klientów: dzieci ze szkół podstawowych (klasy 4-6), młodzież szkół gimnazjalnych oraz średnich
  • długość pobytu: ok. 10 godzin (z noclegiem)

Park rozrywki Poligon w Chełmie Gryfickim (obok Trzebiatowa) to niezwykłe miejsce na wspaniałą przygodę zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych. Poligon otoczony jest malowniczym krajobrazem – częściowo zalesionym, z bezpiecznymi akwenami wodnymi, piaszczystymi i trawiastymi terenami doskonałymi na zorganizowanie ciekawych imprez.

Na terenie poligonu znajduje się bogata infrastruktura, która uatrakcyjni pobyt uczestników: drewniana chata biesiadna w stylu sali rycerskiej na 200 osób, pola paintballowe, wojskowy tor przeszkód, strzelnica, park linowy, grodzisko (mini-Biskupin), tor do jazdy w ciężkim terenie, sprzęt wojskowy, flota ponad 80 kajaków, sprzęt saperski, zestawy paintballowe, trenażer pilotów i skoczków wojskowych i wiele innych urządzeń. Sercem Poligonu są ludzie – zespół profesjonalistów z doświadczeniem w szeregach najlepszych oddziałów Wojska Polskiego i Legii Cudzoziemskiej, którzy doskonale się odnajdują przy współpracy zarówno z grupami przedszkolaków, jak i osób dorosłych. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, uśmiechu na ustach – pozytywne emocje przenoszą się na każdego uczestnika wycieczki.

Nowością w ofercie jest program “Operacja Agent”. Głównym celem zajęć jest integracja uczestników, poprzez rozwiązywanie z pozoru prostych zadań w atmosferze przygody. Zadania wymagają jednak ścisłej współpracy interpersonalnej, umiejętności komunikacji i zarządzania dostępnymi zasobami ludzkimi w zespole. Część z zadań wykonywana jest w ciągu dnia, natomiast pozostała pod osłoną nocy. Ponadto atrakcją dla uczestników niewątpliwie jest nocleg pod pałatkami, na terenie Poligonu w Chełmie Gryfickim. Oczywiście miejsce do spania, a także obozowisko muszą dla siebie przygotować sami uczestnicy! Dodatkowo przez całą noc nad bezpieczeństwem obozu i obozowiczów czuwają warty. Przygoda, zabawa, rywalizacja, pokonywanie własnych słabości, sprawdzenie siebie w różnych warunkach to podstawowe elementy nocnych manewrów.

Program idealny dla uczniów aktywnych, chcących podejmować wyzwania i chcący przeżyć prawdziwą przygodę.

Wyjazd do Chełma Gryfickiego powinien być obowiązkowym punktem w klasach pierwszych gimnazjum i szkół średnich. Rekomendujemy go przede wszystkim na wrzesień, kiedy integracja grupy jest priorytetem dla dalszej konstruktywnej współpracy na poziomie: uczeń – wychowawca, uczeń – uczeń. Obserwując zachowanie dzieci podczas zabawy, a także wracających z pobytu na Poligonie  możemy stwierdzić, że ta forma wycieczki daje najlepsze rezultaty integracji spośród innych naszych ofert.

Oczywiście na zakończenie roku szkolnego, w maju czy w czerwcu przygoda na Poligonie w Chełmie Gryfickim jest uwieńczeniem roku pracy w szkole i większość grup wybiera właśnie ten okres.

Na terenie Poligonu zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo, profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, sprzęt z atestem. Dzieci dzielimy na małe grupy, każda grupa ma swojego opiekuna.

Na czas zabawy w Chełmie Gryfickim dzieci oddają do depozytu swoje telefony komórkowe, dzięki temu mogą całą swoją energię poświęcić na zabawę.

Zobaczcie relację z nocnych manewrów  (kliknij tutaj) oraz krótki film

 

Jeśli zainteresował Ciebie wyjazd do Chełma Gryfickiego skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepszy program dla Twojej grupy i prześlemy szczegółowy program zabawy.