Serdecznie zapraszamy na wycieczki z CroDea Travel w roku szkolnym 2023/2024!

Wracamy do Was po wakacyjnej przerwie wypoczęci i pełni energii i siły na nowe turystyczne wyzwania!

Mamy dla Was mnóstwo propozycji na wycieczki szkolne w różnych wariantach, w zależności od potrzeb grupy i wieku uczestników. Jak zwykle w naszej ofercie znajdziecie wycieczki  o profilu turystyczno-krajoznawczym, wycieczki warsztatowe, wycieczki integracyjne, wycieczki dla aktywnych, wycieczki “kulturalne” czyli spektakle w teatrze, koncerty w filharmonii, wycieczki do parków rozrywki. Organizujemy wycieczki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Programy opracowujemy indywidualnie, pod potrzeby danej grupy!

Nauczycielu, rodzicu! Zgłoś się do nas już teraz, żeby zaplanować wycieczki na okres świąteczny oraz letni. Pamiętaj, że im wcześniej się wspólnie zabierzemy za układanie programu, rezerwację atrakcji, noclegów itp, tym większa szansa, że wycieczka odbędzie się w terminie, jaki zaplanowaliście i z atrakcjami, jakimi chcecie.

Przypominamy, iż jesteśmy wraz z naszym drugim biurem podróży CroDea Joanna Zielińska z siedzibą w Świdwinie legalnymi organizatorami imprez turystycznych, czyli takimi, którzy wpisani sa na listę organizatorów prowadzoną przez Marszałka Województwa. Korzystanie z legalnie działających organizatorów zapewni Ci profesjonalne wykonanie usług oraz bezpieczeństwo.

Link, pod którym możesz sprawdzić, czy organizator zgodnie z prawem może wykonywać działalność w zakresie organizacji imprez turystycznych:

https://ewidencja.ufg.pl/ewidencja/obywatel/wyszukiwanie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 660 448 778 lub mailowego biuro@crodea.pl

Możesz również skorzystać z  poniższego formularza.

Contact Us
First
Last
Czy wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych do kontaktu?