Project Description

  • Wycieczka jednodniowa
  • Grupa klientów: dorośli
  • długość pobytu: 3-4 godziny

Winnica Turnau to perełka województwa zachodniopomorskiego. Miejsce dość nowe na mapie atrakcji, ale na pewno warte odwiedzenia – i to nie tylko przez smakoszy win czy fascynatów świata enologii! Tam powinien pojechać każdy dorosły!

Pierwsze nasadzenia winorośli w okolicach Baniewic pojawiły się w 2010, a pierwsze wino zostało zabutelkowane w 2014 r. Pomimo małego stażu produkcyjnego wina z Winnicy Turnau mają już swoich smakoszy i stałych odbiorców. Doskonała jakość,  dbałość o standardy, nowoczesna linia produkcyjna i przede wszystkim pasja to składa się na sukces Winnicy Turnau.

O tym wszystkim można się przekonać podczas wizyty w Winnicy Turnau, gdzie w bardzo przyjemnej, wręcz rodzinnej atmosferze można dowiedzieć się ciekawostek związanych z uprawą winorośli, produkcji win oraz poznać smaki trunków tutaj produkowanych.

Pobyt podzielony jest na 3 etapy: pierwszy obejmuje zwiedzanie winnicy, drugi – zwiedzanie winiarni i trzeci – degustacja win. Optymalna grupa to max. 40 os. Zwiedzanie winnicy możliwe jest po wcześniejszym umówieniu. Jest to idealna propozycja dla grup pracowników (jako impreza integracyjna), grupy przyjaciół, członków stowarzyszeń itp.

Pobyt w Winnicy Turnau można połączyć ze zwiedzaniem Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

Relację z wycieczki do Winnicy Turnau możesz zobaczyć tutaj:

Jeśli jesteś zainteresowany wycieczką do Winnicy Turnau, skontaktuj się z nami. Skonstruujemy program odpowiadający potrzebom Twojej grupy.