Jarmarki świąteczne w Berlinie to nasza propozycja dla dorosłych i dzieci. Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd do Berlina w poniedziałek, 4.12.2023, podczas którego zobaczysz atrakcje stolicy Niemiec w świątecznej odsłonie.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie przyciągają co roku miliony turystów. Na jarmarkach pachnie grzanym winem, kandyzowanymi owocami, pieczonymi kiełbaskami Currywurst, a zabytki w mieście wyglądają olśniewająco w blasku kolorowych światełek. Poczuj magię świąt Bożego Narodzenia i odwiedź z nami stolicę naszego zachodniego sąsiada. Ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji!

PROGRAM
4.12.2023, poniedziałek

 • Wyjazd autokaru z Kołobrzegu, możliwość zabrania chętnych
 • 7.00 wyjazd ze Świdwina (zbiórka 6.45 – parking przy basenie)
 • 7.15 Brzeżno – zbiórka – przystanek autobusowy
 • 7.35 Łobez
 • 8.40 Szczecin Jaśminowa
 • Ok. 11.30 przyjazd do Berlina
 • 11.30 – 19.00 / 19.30 – Pobyt w Berlinie, gdzie zobaczymy min. 

Zabytki i atrakcje  Berlina w pigułce – spacer z przewodnikiem (Brama Brandenburska, Reichstag, Pomnik Pomordowanych Żydów Europy, Wieża Telewizyjna, Alexander Platz, ulica Unter den Linden, kościół Kaiser-Wilhelm-Gedachtniskirche, ulica Kurfürstendamm, Katedra Berlińska).

Podczas spaceru z przewodnikiem będzie możliwość dla chętnych wejścia do Katedry – wstęp 10 eur/bilet normalny. Osoby, które nie będą chciały wchodzić do katedry mają czas wolny na kawę w okolicznych kawiarniach (ok. 45-60 min.)

Uwaga! Niektóre atrakcje zobaczymy z okien autokaru, inne podczas spaceru.

Ok. 15.00 czas wolny  – przy galerii handlowej Europa Center, gdzie będzie można zjeść obiad lub zjeść coś ciepłego na stoiskach Jarmarku przy Kościele Kaiser-Wilhelm-Gedachtniskirche

Jarmarki Bożonarodzeniowe ( Jarmark przy kościele Gedächtniskirsche, Alexander Platz  oraz przy Roten Rathaus )

 • ok. północy przyjazd do Świdwina

 

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Organizator wycieczki: Biuro Podróży CroDea Joanna Zielińska.

 ZAPISY PRZYJMUJEMY DO 1.12.2023!

Uwaga! Możliwość dołączenia do grupy w miejscowościach na znajdujących się na trasie (Łobez – Węgorzyno, Szczecin – przystanek Jaśminowa).

Ważne informacje!

 • Należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport, dotyczy to również dzieci)
 • Osoby uczestniczące w wycieczce prosimy o przesłanie do dnia 1.12.2023  datę urodzenia niezbędną do przygotowania grupowej polisy ubezpieczeniowej
 • Na jarmarkach oprócz stoisk z typowym świątecznymi gadżetami są stoiska ze świątecznymi, słodkimi smakołykami, a także karuzele,  zjeżdżalnie, lodowiska, szopki, koncerty  – (prosimy pamiętać, że niektóre atrakcje są płatne)
 • Wyżywienie na wycieczce we własnym zakresie – na stoiskach na jarmarkach jest możliwość spróbowania regionalnych dań (min. popularnej Currywurst – czyli kiełbasek pieczonych z curry) i skosztowania aromatycznego grzanego wina. Damy Państwu również czas w galerii Europa Center, gdzie będzie można skorzystać z restauracji oraz barów typu fast food.
 • Dzieci i młodzież zabieramy tylko pod opieką dorosłych
 • Wygodne i ciepłe obuwie obowiązkowe – podczas wycieczki będziemy dużo chodzić.
 •  Zastrzegamy sobie możliwość zmiany programu jeśli będzie to związane z restrykcjami wprowadzonymi przez władze Berlina w zakresie organizacji poszczególnych jarmarków bądź atrakcji turystycznych.

 

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Cena

PLN200osoba
 • Cena zawiera:  przejazd autokarem, opieka pilota wycieczek oraz przewodnika po Berlinie, ubezpieczenie (KL 20 tys eur/os., NNW 15 tys zł./os).

  Wyżywienie we własnym zakresie, wstęp do Katedry Berlińskiej dodatkowo płatny 10 eur/os. (opcja dla chętnych).

   

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.
Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Formularz 1

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia