Weekend dla Aktywnych Kobiet powraca! Ze względu na sytuację związaną z wirusem nie mogliśmy zorganizować imprezy w 2020, dlatego też mamy dla Was nowy termin: 19-21.11.2021.  Zapraszamy Was do Mielna, gdzie ugości nas obiekt Ferry Resort. Podobnie jak w ostatnich latach imprezę organizujemy we współpracy z Mobilną Szkołą Tańca i Fitnessu “Iskra”. Termin 19-21.11.2021 wpisz już teraz w swój kalendarz! Formuła naszej imprezy się nie zmienia – jest to propozycja dla kobiet, które lubią spędzać aktywnie czas, chcą choć na chwilę oderwać się od codziennych domowych, służbowych obowiązków i zrobić coś dla siebie – zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Staramy się jednak, aby każda z edycji była inna, wyjątkowa. Dlatego też w tym roku wprowadzamy małe zmiany, tak abyście dostały kompletna dawkę czynników, które wpłyną nie tylko na Waszą sferę aktywności fizycznej, ale również na aspekt związany z psychiką.

Podobnie jak w poprzednich edycjach z zajęć sportowych mamy oczywiście Zumbę, Latino Dance – uwielbiany przez każdą kobietę, Aqua Zumbę  -zajęcia prowadzą instruktorzy z “Iskry”. Będzie coś co kobiety lubią najbardziej – czyli warsztaty kosmetyczne, podczas których zrobimy jesienne SPA dla naszych twarzy, a także poznamy techniki makijażu.

Do pakietu kobiecych przyjemności brakuje nam jeszcze czegoś dla duszy. Tym zajmiemy się już w piątek, kiedy poznamy techniki pomocne w dogłębnym odprężeniu i relaksie, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w naszym życiu.

Ponadto wspaniała atmosfera, relaks w strefie SPA dla chętnych, mnóstwo zabawy, odpoczynek od codziennych trosk oraz spacery nad morzem bez limitu to wszystko oferujemy specjalnie dla Ciebie. Już teraz zarezerwuj w swoim kalendarzu termin 19-21.11.2021, dołącz do naszego teamu i przeżyj niesamowitą przygodę.

Jakie korzyści da Ci weekend spędzony z nami?

 • Aktywnie spędzisz czas – co przełoży się na stan Twojego ducha i ciała
 • Odpoczniesz od codziennych obowiązków rodzinnych, zawodowych – wrócisz do domu zadowolona, zrelaksowana, pełna energii i gotowa na nowe wyzwania
 • Poznasz nowych ludzi – być może zdobędziesz nowych przyjaciół, być może ktoś zainspiruje Cię do zmiany stylu życia
 • Poznasz różne formy aktywności fizycznej – być może któraś z nich stanie się dla Ciebie nową formą spędzania wolnego czasu
 • W przerwach między zajęciami będziesz miała możliwość spacerów po plaży i wdychania jodu
 • Nabierzesz chęci na udział w kolejnej edycji naszej sportowej imprezy
 • Nauczysz się, jak walczyć ze stresem i jak świadomie wprowadzić swoje ciało i umysł w stan odprężenia
 • Nauczysz się technik makijażu i zrobisz jesienne SPA na swoją twarz

PROGRAM WARSZTATÓW

“WEEKEND DLA AKTYWNYCH KOBIET V”  19-21.11.2021

Piątek, 19.11.21

 • Od 15.00 –  przyjazd uczestników do Mielna, zakwaterowanie w Ferry Resort, możliwość skorzystania ze strefy Wellnes and Spa (basen, sauna (dodatkowo płatna), czas wolny na spacery nad morzem
 • 17.00 powitalna kolacja w hotelowej restauracji
 • 18. 00 – 21.00 warsztaty: MOJA DUMCIA- HARMONIA – Bądź dumny z harmonii duszy, umysłu i ciała (skrót dumcia) – zajęcia poprowadzi Alex Montenegro Żivković

CZĘŚĆ I     Sztuka świadomego oddechu, uzdrawianie dźwiękiem;

CZĘŚĆ II    Praktyka uważności mindfulness; Reprogramowanie umysłu wg Dr Dispenzy;

CZĘŚĆ III   Energy joga

Nie zatrzymasz fal, ale możesz się nauczyć surfować

Czy masz czasem wrażenie, że już nie jesteś w stanie wytrzymać sam ze sobą? Czy natrętne, zadręczające cię emocje i problemy ogarniają cię i ściągają ci sen z powiek? Może nie wiedziałeś, że uzależnienie od myśli czy myślenia jest takie samo uzależnienie jak każde inne. I choć nie przeczytasz o tym w gazetach czy poradnikach, jest ono większym uzależnieniem od jedzenia, picia czy jakiegokolwiek innego rodzaju uzależnienia. Dlaczego zatem myślenie tak mocno uzależnia?

Powód pierwszy: dzieje się od niepamiętnych czasów.

Powód drugi: jest pseudo sensem jaźni- pseudo istnieniem.

Warsztat ten umożliwi Tobie poradzić sobie z takimi stanami za każdym razem kiedy sięgniesz po narzędzia, które od nas otrzymasz. Przede wszystkim nauczysz się wprowadzać siebie w stan dobrego samopoczucia i taki stan utrzymywać jak najdłużej. Warsztat został opracowany na podstawie doświadczeń światowego rozgłosu naukowców, coachów, mentorów i nauczycieli duchowych, takich jak: Swami Bhaktivedanta; Eckart Tole; Dr Joe Dispenza, Mooji; Sadhguru, jak i na podstawie wieloletnich praktyk i doświadczeń autora.

Jeszcze Rene Descartes (Kartezjusz) oszukał nas w siedemnastym wieku głosząc teorie:  Cogito Ergo sum – myślę, więc istnieję. Dlaczego ważna jest obecność w chwili teraźniejszej. Obecność jest przestrzenią bez natrętnych myśli, poza ciężarami przeszłości oraz troskami przyszłości. Jest „miejscem” w którym  wreszcie brak kontrolera umysłowego.

W ramach warsztatu poznasz:

– Czym jest umysł, jak go odróżniać od jaźni, jak go kontrolować.

– Medytację Mindfulness

– Medytacje z dźwiękiem i świadomym oddechem.

– Ćwiczenia jogi energetycznej dla lepszego poznania własnego ciała i świetnego samopoczucia.

– Zabawne eksperymenty nauki kwantowej i wiele więcej

Otrzymasz i zabierzesz ze sobą narzędzia samorozwoju, praktyczne i pomocne w życiu codziennym. Posłużą Ci one w dogłębnym odprężeniu i relaksie, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w Twoim życiu. W ramach warsztatu również otrzymasz bezpłatny skrypt- poradnik

Uwaga! Zabierz ze sobą matę do ćwiczeń oraz  strój wygodny, niekrępujący ruchów.

 • po zajęciach czas wolny na kobiece pogawędki 🙂

Sobota,  20.11.21

 • od 7.30 –  śniadanie
 • 9.30 – 10.15 Zajęcia ogólnorozwojowe połączone z ćwiczeniami oddechowymi
 • 10.30 – 11.15 Zumba
 • 13.00 Obiad
 • Czas wolny na spacer nad morzem lub na skorzystanie z strefy Wellnes and Spa w ośrodku
 • 15.30 – 16.15 ćwiczenia z krzesłami
 • 16.45 -17.30 Aqua Zumba na basenie
 • 18.00 kolacja
 • 19.15 -20.00 Konkursy i zabawy – na wesoło i sportowo
 • po zajęciach czas wolny na kobiece pogawędki 🙂

Niedziela,  21.11.21

 • od 7.30 –  śniadanie
 • 9.30 – 10.30 Zumba Strong
 • 10.45 – 11.30 Latino Dance
 • 13.00 Obiad
 • 14.00 -17.00 Jesienne Spa – spotkanie z Katarzyną Majewską, która wydobędzie piękno z każdej z Was.

Tematy, które zostaną zaprezentowane na spotkaniu:

– Mikrodermabrazja i multimasking

-Pokazowy makijaż dzienny na 1 wylosowanej kobiecie

Dla pozostałych Pań  proponujemy – voucher  na naukę makijażu dziennego

 • ok. 17.00 zakończenie Jesiennego Weekendu dla Aktywnych Kobiet V, wyjazd z Mielna

Wszystkie zajęcia w/w odbywają się na sali na terenie hotelu,  Aqua Zumba na basenie w sąsiednim budynku.

Oto osoby, które poprowadzą dla Was zajęcia:

 • Zajęcia sportowe  –  instruktorzy Mobilnej Szkoły Tańca i Fitnessu “Iskra” ze Świdwina:

        Katarzyna Radomska – dyplomowany nauczyciel tańca towarzyskiego i ludowego, licencjonowany instruktor Zumba i Fit and Jump

         Karol Radomski –  licencjonowany instruktor Zumba i Fit and Jump, tancerz klasy B i wicemistrz Polski formacji tanecznej

 • Warsztaty kosmetyczne -pani Katarzyna Majewska – od 7 lat kwalifikowany doradca kosmetyczny, od 6 lat w statusie starszej dyrektor. Przykład metamorfozy i wzór do transformacji dla kobiet. Manager grupy biznesowej, prowadzi kobiety w rozwoju, inspiruje do zmian, wydobywa z kobiet, to co najcenniejsze. Certyfikowany wizażysta.
 • Warsztaty: MOJA DUMCIA- HARMONIA – pan Alex Montenegro Żivković, coach, naturo terapeuta, mentor, także artysta plastyk i muzyk. W swoich praktykach terapeutycznych opiera się na następnych systemach:
  -Kachuna: terapii rodem z starożytnej Polinezji i Hawajów
  -Uzdrawianie poprzez przywracanie harmonii energetycznej organizmu w tym masaże, taniec i Body Work- holistyczna praca z ciałem fizycznym, emocjonalnym i duchowym oraz:
  -Medytacji z mantrą i oddechem: uzdrawianie za pomocą energii dźwięku, mantr oraz świadomego oddechu.

  -Nauce jogicznej i tradycji Qi gong oraz chi kung To systemy ćwiczeń i pracy z ciałem i energią.

  -Neuro nauce: Swoje praktyki opiera także na metodach znanych neuro naukowców: Dr Joe Dispenza, Greg Braden, Bruce Lipton.

  Ze stażem nauki ponad 30 lat, uczy się od światowego rozgłosu naukowców, coachów, mentorów i nauczycieli duchowych, takich jak: Swami Bhaktivedanta; Eckart Tole; Dr Joe Dispenza, Mooji; Sadhguru i innych.

  Od 1991 r. przez kilka lat, wiódł ścisłe życie mnicha i zgłębiał tajemną wiedzę starożytnych Wed. Ukończył studium nad Wedami i nauki mantra jogi w „Center For Vedic Studies” w Heidelberg/ Berlin. W roku 1993, w Abenteuer- Niemcy podczas ceremonii Agnihotra, otrzymał inicjację bramińską od mistrza Harikeśa swami- Robert Campagnola. W 1999 r. otrzymał inicjację Reiki 2 stopnia, japońskiej sztuki uzdrawiania chi kung, szkoły Usui Reiki Ryoho. Certyfikat uprawiający do praktyki klinicznej „Instytutu Ma- Uri ” Dania, Hemiego Foxa- rdzennego Maorysa, uzyskał w 2001 r. u Ryszarda Biskupskiego, pioniera tej sztuki w Polsce. Masażem uzdrawiającym, pracą z energią i tańcem medytacyjnym zajmuje się od 18 lat. Life coach certyfikat, uzyskał pod prowadzeniem coachów z USA Joeel- a i Natalie Rivera. Prowadził wykłady, seminaria i warsztaty medytacji z dźwiękiem w Niemczech, we Włoszech, Grecji i w krajach Bałkanów zachodnich. W 2003 r. założył Warsztaty Ruchu i Tańca w Montenegro. Jest absolwentem “Spencer Instytutu” oraz “NESTA” – National Excercise and Sport Trainers Association (Narodowe Zrzeszenie Ćwiczeniowych i Sportowych Trenerów) USA, w zarządzaniu stresem. Na co dzień prowadzi własna praktykę terapeutyczną oraz szkołę samouzdrawiania.

WAŻNE INFORMACJE

 • Prosimy o zabranie ze sobą:

– maty do ćwiczeń,

– strojów i obuwia sportowego oraz stroju na basen, a także wygodnych, ciepłych rzeczy na spacery nad morzem,  na zajęcia Latino Dance – szpilki i jeśli ktoś chce – strój pasujący do klimatów latynoskich.

-wody mineralnej

 • Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich zajęciach. Ty decydujesz, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne oraz dostosowane do Twoich możliwości fizycznych czy stanu zdrowia.
 • Osoby, które są na specjalnej diecie prosimy o wcześniejszą informację
 • W zajęciach sportowych mogą brać udział kobiety w każdym wieku, jednak w przypadku osób niepełnoletnich pobyt w ośrodku tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zaplanowanych zajęć
 • Uczestnicy zajęć sportowych będą objęci ubezpieczeniem NNW (NWI – inwalidztwo  10000 PLN, NWS – śmierć 10000 PLN, )
 • Dojazd do Mielna we własnych zakresie.
 • Możliwość zakwaterowania w pt przed godz. 15.00 – prosimy o kontakt wcześniej celem sprawdzenia dostępności pokoi
 • Dopłata do pokoju 1 os. 70 zł/osoba/ weekend
 • Możliwość skorzystanie z oferty SPA w Royal Park Hotel & SPA w specjalnych cenach. Ofertę zabiegów przesyłamy na życzenie każdej z pań. Wymagana wcześniejsza rezerwacja na zabiegi.
 • Informujemy, iż sala przeznaczona do ćwiczeń ma ok. 300 m kw. Dzięki czemu nasze warsztaty spełniają warunki sanitarne i epidemiologiczne.
 • Impreza odbędzie się pod warunkiem zebrania min. 15 osób chętnych

Organizator imprezy: CroDea Joanna Zielińska.

Szczegółowych informacji  udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.10.2021. Płatność w gotówce bądź przelewem po 1.11.2021

Galeria zdjęć z hotelu Ferry Resort

Cena

PLN690osoba
 • Cena zawiera: Pakiet sportowy “Weekend dla Aktywnych Kobiet V”*, ubezpieczenie NWI + NWS

*Pakiet sportowy ” Weekend dla Aktywnych Kobiet V” obejmuje:

 • 2 noclegi w Ferry Resort w Mielnie,  pokoje 2 -os.  o standardzie 5 * (obiekt w trakcie kategoryzacji) – strona ośrodka: https://ferryresort.pl/
 • 2 śniadania w formie bufetu z napojami gorącymi i zimnymi w cenie
 • 2 obiady dwudaniowe, woda z cytryną do picia
 • 2 kolacje (danie ciepłe serwowane, woda z cytryną do picia)
 • udział we wszystkich zajęciach zawartych w programie
 • bezprzewodowy Internet
 • opłatę klimatyczną
 • parking na terenie obiektu
 • korzystanie z basenu w sąsiednim obiekcie Royal Park Hotel and Spa

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na wyjazd na naszą sportową imprezę – zobacz relację z I edycji Jesiennego Weekendu dla Aktywnych Kobiet!

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo miejsc wolnych mamy coraz mniej.

Ilość miejsc jest mocno limitowana!

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Formularz 1

Najbliższe wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

 1. Majówka w Chorwacji z CroDea.pl

  30 kwietnia - 7 maja
 2. Wiosna w Chorwacji z CroDea.pl

  10 maja - 15 maja