W związku z zagrożeniem epidemiologicznym impreza w zaplanowanym terminie się nie odbędzie. Jak tylko sytuacja wróci do normy wyznaczymy nowy termin o czym powiadomimy niezwłocznie wszystkich zainteresowanych. 

Aktywny Weekend dla Kobiet to impreza, z którą musisz przywitać wiosnę! Tym razem zapraszamy Was do Międzyzdrojów, gdzie ugości nas Hotel Trofana Wellness & SPA. Podobnie jak w ostatnich latach imprezę organizujemy we współpracy z Mobilną Szkołą Tańca i Fitnessu “Iskra”. Termin 27-29.03.2020 wpisz już teraz w swój kalendarz!Formuła naszej imprezy się nie zmienia – jest to propozycja dla kobiet, które lubią spędzać aktywnie czas, chcą choć na chwilę oderwać się od codziennych domowych, służbowych obowiązków i zrobić coś dla siebie – zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Staramy się jednak, aby każda z edycji była inna, wyjątkowa. Dlatego też w tym roku wprowadzamy małe zmiany, tak abyście dostały kompletna dawkę czynników, które wpłyną nie tylko na Waszą sferę aktywności fizycznej, ale również na aspekt związany z psychiką.

Podobnie jak w poprzednich edycjach z zajęć sportowych mamy oczywiście Zumbę, Latino Dance – uwielbiany przez każdą kobietę, Aqua Zumbę  -zajęcia prowadzą instruktorzy z “Iskry”. Będzie coś co kobiety lubią najbardziej – czyli warsztaty kosmetyczne, podczas których zrobimy wiosenne SPA dla naszych twarzy, a także poznamy techniki makijażu.

Do pakietu kobiecych przyjemności brakuje nam jeszcze czegoś dla duszy. Tym zajmiemy się już w piątek, kiedy poznamy techniki pomocne w dogłębnym odprężeniu i relaksie, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w naszym życiu.

Ponadto wspaniała atmosfera, relaks w strefie SPA dla chętnych, mnóstwo zabawy, odpoczynek od codziennych trosk oraz spacery nad morzem bez limitu to wszystko oferujemy specjalnie dla Ciebie. Już teraz zarezerwuj w swoim kalendarzu termin 27-29.03.2020, dołącz do naszego teamu i przeżyj niesamowitą przygodę.

Jakie korzyści da Ci weekend spędzony z nami?

 • Aktywnie spędzisz czas – co przełoży się na stan Twojego ducha i ciała
 • Odpoczniesz od codziennych obowiązków rodzinnych, zawodowych – wrócisz do domu zadowolona, zrelaksowana, pełna energii i gotowa na nowe wyzwania
 • Poznasz nowych ludzi – być może zdobędziesz nowych przyjaciół, być może ktoś zainspiruje Cię do zmiany stylu życia
 • Poznasz różne formy aktywności fizycznej – być może któraś z nich stanie się dla Ciebie nową formą spędzania wolnego czasu
 • W przerwach między zajęciami będziesz miała możliwość spacerów po plaży i wdychania jodu
 • Nabierzesz chęci na udział w kolejnej edycji naszej sportowej imprezy
 • Nauczysz się, jak walczyć ze stresem i jak świadomie wprowadzić swoje ciało i umysł w stan odprężenia
 • Nauczysz się technik makijażu i zrobisz wiosenne SPA na swoją twarz

PROGRAM WARSZTATÓW

“WEEKEND DLA AKTYWNYCH KOBIET V”  27-29.03.2020

Piątek, 27.03.20

 • Od 14.00 –  przyjazd uczestników do Międzyzdrojów, zakwaterowanie w Hotelu Trofana, możliwość skorzystania ze strefy Wellnes and Spa (rekreacyjny basen z przeciwprądem i wodospadem, jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa,  grota lodowa,  ścieżka doznań), czas wolny na spacery nad morzem
 • 17.00 powitalna kolacja w hotelowej restauracji
 • 18. 00 – 21.00 warsztaty: MOJA DUMCIA- HARMONIA – Bądź dumny z harmonii duszy, umysłu i ciała (skrót dumcia) – zajęcia poprowadzi Alex Montenegro Żivković

CZĘŚĆ I     Sztuka świadomego oddechu, uzdrawianie dźwiękiem;

CZĘŚĆ II    Praktyka uważności mindfulness; Reprogramowanie umysłu wg Dr Dispenzy;

CZĘŚĆ III   Energy joga

Nie zatrzymasz fal, ale możesz się nauczyć surfować

Czy masz czasem wrażenie, że już nie jesteś w stanie wytrzymać sam ze sobą? Czy natrętne, zadręczające cię emocje i problemy ogarniają cię i ściągają ci sen z powiek? Może nie wiedziałeś, że uzależnienie od myśli czy myślenia jest takie samo uzależnienie jak każde inne. I choć nie przeczytasz o tym w gazetach czy poradnikach, jest ono większym uzależnieniem od jedzenia, picia czy jakiegokolwiek innego rodzaju uzależnienia. Dlaczego zatem myślenie tak mocno uzależnia?

Powód pierwszy: dzieje się od niepamiętnych czasów.

Powód drugi: jest pseudo sensem jaźni- pseudo istnieniem.

Warsztat ten umożliwi Tobie poradzić sobie z takimi stanami za każdym razem kiedy sięgniesz po narzędzia, które od nas otrzymasz. Przede wszystkim nauczysz się wprowadzać siebie w stan dobrego samopoczucia i taki stan utrzymywać jak najdłużej. Warsztat został opracowany na podstawie doświadczeń światowego rozgłosu naukowców, coachów, mentorów i nauczycieli duchowych, takich jak: Swami Bhaktivedanta; Eckart Tole; Dr Joe Dispenza, Mooji; Sadhguru, jak i na podstawie wieloletnich praktyk i doświadczeń autora.

Jeszcze Rene Descartes (Kartezjusz) oszukał nas w siedemnastym wieku głosząc teorie:  Cogito Ergo sum – myślę, więc istnieję. Dlaczego ważna jest obecność w chwili teraźniejszej. Obecność jest przestrzenią bez natrętnych myśli, poza ciężarami przeszłości oraz troskami przyszłości. Jest „miejscem” w którym  wreszcie brak kontrolera umysłowego.

W ramach warsztatu poznasz:

– Czym jest umysł, jak go odróżniać od jaźni, jak go kontrolować.

– Medytację Minfulness

– Medytacje z dźwiękiem i świadomym oddechem.

– Ćwiczenia jogi energetycznej dla lepszego poznania własnego ciała i świetnego samopoczucia.

– Zabawne eksperymenty nauki kwantowej i wiele więcej

Otrzymasz i zabierzesz ze sobą narzędzia samorozwoju, praktyczne i pomocne w życiu codziennym. Posłużą Ci one w dogłębnym odprężeniu i relaksie, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w Twoim życiu. W ramach warsztatu również otrzymasz bezpłatny skrypt- poradnik

Uwaga! Zabierz ze sobą matę do ćwiczeń oraz  strój wygodny, niekrępujący ruchów.

 • po zajęciach czas wolny na kobiece pogawędki :-)

Sobota,  28.03.20

 • od 7.30 śniadanie
 • 9.30 – 10.15 Zajęcia ogólnorozwojowe połączone z ćwiczeniami oddechowymi
 • 10.30 – 11.15 Zumba
 • 13.00 Obiad
 • Czas wolny na spacer nad morzem lub na skorzystanie z strefy Wellnes and Spa w hotelu Trofana
 • 15.30 – 16.15 ćwiczenia z krzesłami
 • 16.45 -17.30 Aqua Zumba na basenie
 • 18.00 kolacja
 • 19.15 -20.00 Konkursy i zabawy – na wesoło i sportowo
 • po zajęciach czas wolny na kobiece pogawędki :-)

Niedziela,  29.03.20

 • od 7.30 śniadanie
 • 9.30 – 10.30 Zumba Strong
 • 10.45 – 11.30 Latino Dance
 • 13.00 Obiad
 • 14.00 -17.00 Wiosenne Spa – spotkanie z Katarzyną Majewską, która wydobędzie piękno z każdej z Was.

Tematy, które zostaną zaprezentowane na spotkaniu:

– Mikrodermabrazja i multimasking

-Pokazowy makijaż dzienny na 1 wylosowanej kobiecie

Dla pozostałych Pań  proponujemy – voucher  na naukę makijażu dziennego

 • ok. 17.00 zakończenie Wiosennego Weekendu dla Aktywnych Kobiet V, wyjazd z Międzyzdrojów

Wszystkie zajęcia w/w odbywają się na sali na terenie hotelu,  Aqua Zumba na basenie.

Oto osoby, które poprowadzą dla Was zajęcia:

 • Zajęcia sportowe  –  instruktorzy Mobilnej Szkoły Tańca i Fitnessu “Iskra” ze Świdwina:

        Katarzyna Radomska – dyplomowany nauczyciel tańca towarzyskiego i ludowego, licencjonowany instruktor Zumba i Fit and Jump

         Karol Radomski –  licencjonowany instruktor Zumba i Fit and Jump, tancerz klasy B i wicemistrz Polski formacji tanecznej

 • Warsztaty kosmetyczne -pani Katarzyna Majewska – od 6 lat kwalifikowany doradca kosmetyczny, od 5 lat w statusie starszej dyrektor. Przykład metamorfozy i wzór do transformacji dla kobiet. Manager grupy biznesowej, prowadzi kobiety w rozwoju, inspiruje do zmian, wydobywa z kobiet, to co najcenniejsze. Certyfikowany wizażysta.
 • Warsztaty: MOJA DUMCIA- HARMONIA – pan Alex Montenegro Żivković, coach, naturo terapeuta, mentor, także artysta plastyk i muzyk. W swoich praktykach terapeutycznych opiera się na następnych systemach:
  -Kachuna: terapii rodem z starożytnej Polinezji i Hawajów
  -Uzdrawianie poprzez przywracanie harmonii energetycznej organizmu w tym masaże, taniec i Body Work- holistyczna praca z ciałem fizycznym, emocjonalnym i duchowym oraz:
  -Medytacji z mantrą i oddechem: uzdrawianie za pomocą energii dźwięku,mantr oraz świadomego oddechu.

  -Nauce jogicznej i tradycji Qi gong oraz chi kung To systemy ćwiczeń i pracy z ciałem i energią.

  -Neuro nauce: Swoje praktyki opiera także na metodach znanych neuro naukowców: Dr Joe Dispenza, Greg Braden, Bruce Lipton.

  Ze stażem nauki ponad 30 lat, uczy się od światowego rozgłosu naukowców, coachów, mentorów i nauczycieli duchowych, takich jak: Swami Bhaktivedanta; Eckart Tole; Dr Joe Dispenza, Mooji; Sadhguru i innych.

  Od 1991 r. przez kilka lat, wiódł ścisłe życie mnicha i zgłębiał tajemną wiedzę starożytnych Wed. Ukończył studium nad Wedami i nauki mantra jogi w „Center For Vedic Studies” w Heidelberg/ Berlin. W roku 1993, w Abenteuer- Niemcy podczas ceremonii Agnihotra, otrzymał inicjację bramińską od mistrza Harikeśa swami- Robert Campagnola. W 1999 r. otrzymał inicjację Reiki 2 stopnia, japońskiej sztuki uzdrawiania chi kung, szkoły Usui Reiki Ryoho. Certyfikat uprawiający do praktyki klinicznej „Instytutu Ma- Uri ” Dania, Hemiego Foxa- rdzennego Maorysa, uzyskał w 2001 r. u Ryszarda Biskupskiego, pioniera tej sztuki w Polsce. Masażem uzdrawiającym, pracą z energią i tańcem medytacyjnym zajmuje się od 18 lat. Life coach certyfikat, uzyskał pod prowadzeniem coachów z USA Joeel- a i Natalie Rivera. Prowadził wykłady, seminaria i warsztaty medytacji z dźwiękiem w Niemczech, we Włoszech, Grecji i w krajach Bałkanów zachodnich. W 2003 r. założył Warsztaty Ruchu i Tańca w Montenegro. Jest absolwentem “Spencer Instytutu” oraz “NESTA” – National Excercise and Sport Trainers Association (Narodowe Zrzeszenie Ćwiczeniowych i Sportowych Trenerów) USA, w zarządzaniu stresem. Na co dzień prowadzi własna praktykę terapeutyczną oraz szkołę samouzdrawiania.

 

WAŻNE INFORMACJE

 • Prosimy o zabranie ze sobą:

– maty do ćwiczeń,  strojów i obuwia sportowego oraz stroju na basen, a także wygodnych, ciepłych rzeczy na spacery nad morzem.

– na zajęcia Latino Dance – szpilki i jeśli ktoś chce – strój pasujący do klimatów latynoskich.

-wody mineralnej

 • Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich zajęciach. Ty decydujesz, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne oraz dostosowane do Twoich możliwości fizycznych czy stanu zdrowia.
 • Osoby, które są na specjalnej diecie prosimy wcześniej zgłaszanie tego faktu
 • W zajęciach sportowych mogą brać udział kobiety w każdym wieku, jednak w przypadku osób niepełnoletnich pobyt w ośrodku tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zaplanowanych zajęć
 • Uczestnicy zajęć sportowych będą objęci ubezpieczeniem NNW (Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska S.A.)
 • Jest możliwość zabrania ze sobą męża, partnera (sam pobyt w ośrodku, bez udziału w zajęciach) – koszt pobytu osoby nie korzystającej z warsztatów do indywidualnego uzgodnienia
 • Istnieje możliwość wypożyczenia w ośrodku kijków do Nordic Walking za dodatkową opłatą
 • Dojazd do Międzyzdrojów we własnych zakresie.
 • Uwaga! Ze względu na niedawną rozbudowę hotelu hotel nie posiada własnych miejsc parkingowych. Jest możliwość parkowania w pobliżu na parkingu miejskim (strefa miejska bezpłatnie, strefa nadmorska płatna) lub na parkingu strzeżonym po sąsiedzku do hotelu – koszt 30 zł./doba. Jest możliwość zaparkowania przy hotelu celem wypakowania rzeczy z auta.
 • Możliwość zakwaterowania w pt przed godz. 14.00 – prosimy o kontakt wcześniej celem sprawdzenia dostępności pokoi
 • Dopłata do pokoju 1 os. 50 zł/osoba/ weekend

Współorganizator imprezy: CroDea Joanna Zielińska.

Szczegółowych informacji  udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2020.

Cena

PLN530osoba
 • Cena zawiera: Pakiet sportowy “Weekend dla Aktywnych Kobiet V”*, ubezpieczenie NNW

*Pakiet sportowy ” Weekend dla Aktywnych Kobiet IV” obejmuje:

 • 2 noclegi w Hotelu Trofana w Międzyzdrojach,  pokoje 2 -os. o standardzie 4*  – strona ośrodka: https://hotel-trofana.pl/
 • 2 śniadania w formie bufetu
 • 2 obiady dwudaniowe
 • 2 kolacje w formie bufetu z bufetem sałatkowym
 • udział we wszystkich zajęciach zawartych w programie
 • bezprzewodowy internet
 • karta rabatowa do „Giovani Coffee” w pasażu molo
 • opłata klimatyczna
 • Korzystanie ze strefy Wellness & SPA : rekreacyjny basen z przeciwprądem i wodospadem, jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa,  grota lodowa,  ścieżka doznań

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na wyjazd na naszą sportową imprezę – zobacz relację z I edycji Jesiennego Weekendu dla Aktywnych Kobiet!

JESIENNY WEEKEND DLA KOBIET – RELACJA

 

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo miejsc wolnych mamy coraz mniej.

Ilość miejsc jest mocno limitowana!

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia