W ramach projektu „Zabierz dziecko na wycieczkę” proponujemy najmłodszym mieszkańcom Świdwina i okolic wraz z opiekunami wyjazd do Szczecina w dniu 09.10.2016 (tj. niedziela). Tym razem zapraszamy Was na spektakl do Teatru Pleciuga pt. „Nie dość blada królewna” oraz do Jump Szczecin – nowo otwartego parku trampolin.

PROGRAM WYCIECZKI

7.30 – wyjazd z Drawska Pomorskiego

8.15 – zabranie chętnych ze Świdwina (zbiórka na parkingu przy basenie)

11.00 – 12.00 Teatr Pleciuga, spektakl pt. „Nie dość blada królewna” w reż. Ewy Piotrowskiej

„Spektakl „Nie dość blada królewna” to historia Mirandy – współczesnej Królewny Śnieżki, żyjącej w doskonałym świecie. Królewna Miranda wraz z rodzicami mieszka w zamku – piramidzie. W ich doskonałym świecie o wszystkim decyduje Urządzenie do Pomiaru Doskonałości. Królewna jest wesoła i pełna życia, ale bycie córką najdoskonalszej pary w królestwie zobowiązuje. Dziewczynka odczuwa tak wielką presję otoczenia, że ucieka do niedoskonałego świata krasnoludków. Krasnale jeżdżą autem z recyklingu i rapują. Miranda odkrywa, że dążenie do doskonałości ogranicza. Zakłada swoją wioskę, gdzie liczą się emocje i relacje z innymi ludźmi.”

spektakl dla dzieci w wieku szkolnym (od 7 lat)

Po spektaklu zapraszamy wszystkich na krótkie spotkanie z aktorem, który opowie o pracy w teatrze, pokaże rodzaje lalek, zademonstruje, jak można pokazać emocje bohatera używając lalki teatralnej.

13.00 – 14.30 przerwa obiadowa w galerii handlowej (obiad we własnym zakresie)

15.00 – 16.00 zabawa w  parku trampolin – Jump Szczecin

ok. 18.00 powrót do Świdwina, 18,45 – przyjazd do Drawska Pom.

Uwaga!

  • Zabawę w Jump Szczecin oferujemy tylko dzieciom (ze względu na ograniczoną pojemność sali z trampolinami). W czasie, gdy pociechy będą skakać na trampolinach rodziców zapraszamy na kawę lub herbatę do „salki bankietowej” na terenie obiektu. Rodzice oczywiście nie płacą za wstęp do Jump Szczecin.
  • Dzieci w czasie zabawy będą pod opieką instruktorów.
  • Sala z trampolinami jest całkowicie zarezerwowana dla naszej grupy.
  • Dla bezpieczeństwa i higieny dzieci skaczą w skarpetach (specjalne skarpetki antypoślizgowe z podeszwą wzmacnianą gumą można nabyć w kasie w cenie 5 zł.)
  • Na terenie obiektu jest szatnia, tak więc dzieci będą się mogły przebrać w stroje sportowe.

Szczegółowych informacji udziela: Joanna Zielińska, tel. 660 448 778

Ilość miejsc ograniczona!

Oferta skierowana do mieszkańców Drawska Pom. i okolic, Świdwina i okolic, a także miejscowości, które znajdują się na trasie do Szczecina (Łobez, Węgorzyno, Chociwel).

Zapisy do 20.09.2016!

Dzieci zabieramy tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Cena dla dziecka

PLN85osoba
  • Cena zawiera: bilet na spektakl, udział  w lekcji teatralnej,  bilet wstępu dla dziecka do parku trampolin, przejazd autokarem ze Świdwina, opieka pilota wycieczek

Cena dla dorosłego

PLN67osoba
  • Cena zawiera: bilet na spektakl, udział  w lekcji teatralnej,  przejazd autokarem ze Świdwina, opieka pilota wycieczek

Koniec przyjmowania zapisów za
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to niezwłocznie wypełnij formularz i prześlij go.

Mailem otrzymasz od nas potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Podoba Ci się nasza oferta?

Podziel się nią ze znajomymi!

Jesteś zainteresowany kolejnymi imprezami?

Zerknij poniżej na wydarzenia!

Najbliższe wydarzenia